​Czy kapuś może być bohaterem? dla elyt III RP tak

 |  Written by Andy51  |  0
 
Na świecie istnieje całkiem pokaźna liczba osób, które mimo niezbitych dowodów , że ziemia jest okrągła twierdzą , że ziemia jest płaska . Podobnie ma się z Wałęsą czyli „Bolkiem”. Mimo 100% dowodów , że Wałęsa to „ Bolek”  on sam czemu nie można się dziwić idzie w zaparte, ale za nim stoi całkiem pokaźna grupka tzw. ałtorytetów,  dla których  Bolek to jest ten człowiek, który sam obalił komunizm i jest autorytetem.
Z Bolkiem jest taki problem , że zamiast w odpowiednim czasie powiedzieć, że rzeczywiście miał chwilę słabości i rozpoczął na początku lat 70 –tych rozpoczął współpracę z SB, ale w połowie lat 70- tych ją zerwał a późniejsze dokonania wymazują jego winę.
Zamiast tego Bolek zaczął kłamać, kluczyć, zaprzeczać sam sobie zachowując się jak człowiek, który wpadł w bagno i zamiast spokojnie się z niego wydostać , rzuca się na wszystkie strony robiąc gwałtowne ruchy przez to to bagno ( kłamstwo) coraz bardziej go wciąga.
Pragnę również przypomnieć, że  tak de facto to nie Wałęsa dostał Nobla, tylko cały ruch „Solidarność”, który Wałęsa zawłaszczył.
Ten wyśmiewany przez elity i środowisko Michnika prosty elektryk stał się nagle ikoną elyt. Czy pamiętacie państwo jego drugi start w wyborach ? i jego rezultat zdobycia około 1% głosów.
Wałęsa stał się bohaterem po zdobyciu prezydentury jako maczuga elyt do bicia po głowie braci Kaczyńskich. Stado piesków pokojowych utwierdzało „ Bolka” w jego wielkości a ten w to uwierzył.
Śp. Anna Walentynowicz, Andrzej Gwiazda, Krzysztof Wyszkowski i koledzy, na których donosił, już dawno twierdzili , że Wałęsa to płatny kapuś , ale elytom taki chłopek roztropek, którym tak de facto gardzą jest potrzebny do walki z obozem Jarosława Kaczyńskiego i będą go bronili mimo oczywistych faktów jak Jaruzelski socjalizmu.
Mimo tego , że grafolodzy z Instytutu Sehna mają jutro potwierdzić oryginalność pisma Wałęsy, osioł i jego stado idą w zaparte.

 
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>