​Jest sposób na Targowiczan okupujących Sejm. Zamknąć toalety

 |  Written by Andy51  |  0
Posłowie z totalnej opozycji zrobili z Sejmu cyrk. „ Męczennicy za demokracje” , z Sejmu robią studio filmowe, nagrywając się  pojedynczo i grupkami na tle , „ zdobytego” przez nich Sejmu. Wysyłają w świat zdjęcia ze swoich komórek, ale widać, że w  Sejmie jest ich  coraz mniejsza grupka.
Sejm traktowany jest jak dacia na Mazurach, posłowie wychodzą do hotelu sejmowego zamawiają pizzę i piknik trwa.
Ta hołota , która tam siedzi ma się ponad prawem , nie respektują nawet zarządzenia swojego ówczesnego marszałka późniejszego prezydenta Polski „Bula”, który zarządził, że posłowie nie mają prawa przebywać w Sejmie poza sesjami parlamentu. Ale  współczesna Samoobrona  czyli .N wspólnie z PO mają to w głębokim poważaniu.
Można powiedzieć , że zachowanie posłów Samoobrony do „Europejczyków” z .N i PO to był Wersal.
Ta hołota bawi się naszym kosztem robiąc sobie z Sejmu jaja przy okazji wycierając sobie swoje paskudne gęby  demokracją.
Jeżeli jest zarządzenie  Marszałka Bula, że poza sesją parlamentarna posłowie nie mogą przebywać w Sejmie, to wystarczy zamknąć wszystkie toalety i wówczas niech srają pod siebie albo niech się wynoszą z Sejmu.
http://wpolityce.pl/polityka/320312-ujawniamy-meczennik-sowa-mami-wyborcow-zdjeciami-z-okupacji-sejmu-gdzie-naprawde-byl-w-niedziele-kuriozalny-protest-opozycji


ilustracja z:http://img.wiocha.pl/images/6/3/63d341ad69d984e8dece1708d1281204.jpg
Hun
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>