Jak oni nienawidzą Polski. Syn Bolka, TW „Znak” i grafina

 |  Written by Andy51  |  2
Parlament europejski przyjął rezolucję w sprawie szybszej relokacji uchodźców. Podczas głosowania w Strasbourgu 398 europosłów opowiedziało się za przyjęciem rezolucji, podczas gdy 134 było temu przeciwnych. 41 eurodeputowanych wstrzymało się od głosu.
Co ciekawe za rezolucją głosowało 3 europosłów z PO i jeden z PSL. Warto zapamiętać kto głosował za rezolucją. Otóż Jarosław Wałęsa s. „ Bolka”, ten sam który wspólnie z Piterą ( tej od dorsza)głosował przeciwko drodze Via Carpathia, Michał Boni donosiciel TW „ Znak”, który w czasie stanu wojennego donosił na swoich kolegów, wreszcie Róża Thun z domu Wożniakowska, córka bardzo zasłużonego prof. Jacka Woźniakowskiego obecnie grafina. W tym wypadku jabłko bardzo daleko upadło od jabłoni.
Ta trójka wsparta jeszcze posłem PSL, głosowała przeciwko Polsce za rezolucją w sprawie szybszej relokacji Hunów , którzy napłynęli do Grecji i Włoch. Jak się nie potrafi obronić swoich granic to trzeba ponieść konsekwencje.
Polski nienawidzi również Tusk, który grozi Polsce. Widocznie Makrela, która tak zapraszała muzułmanów ma ich dość i chce wykorzystać Tuska, być może strasząc go papierami ze Stasi.
Mam nadzieję, że  Polski rząd   nie „ pęknie” i nie da się wziąć na „huki” Tuska, Merkel, Timmermansa i innych. 
 
 
http://newsweb.pl/2017/05/18/ci-europoslowie-z-po-i-psl-zaglosowali-dzis-w-brukseli-przeciwko-polsce-poznaj-ich-nazwiska/
http://www.fronda.pl/a/pe-wzywa-kraje-ue-do-szybkiej-relokacji-uchodzcow,93145.html


ilustracja z:http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/05/siekierski_walesa_thun_bo...
Hun
5
5 (2)

2 Comments

Obrazek użytkownika Waldemar Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz
Widocznie Makrela, która tak zapraszała muzułmanów ma ich dość i chce wykorzystać Tuska, być może strasząc go papierami ze Stasi.

Ten koncept trochę wydaje się dziki:
Miałby się Oskar wystraszyć Eriki?
 

Waldemar Żyszkiewicz

Więcej notek tego samego Autora:

=>>