Tusk, Polak czy Folksdojcz?

 |  Written by Andy51  |  0
Kanclerz Merkel jest zadowolona z Tuska, to słowa rzecznika rządu Niemiec. Jest zadowolona jak pani ze swojego lokaja , który wykonuje wszystkie polecenia swojego dobroczyńcy , albo z pieska , który skacze na tylnych łapkach bo pani rzuciła mu cukierka.
Tusk, dla którego „ Polska to nienormalność”, Tusk , który jak sam mówił w młodości na święta śpiewał niemieckie kolędy,  z punktu widzenia Niemców jest idealnym kandydatem na drugą kadencje.
Ten krypto Niemiec a  raczej folksdojcz idealnie pasuje na „ Prezydenta Europy”,  jedząc z ręki kanclerz Merkel. Murem za nim stoi polskie stronnictwo Targowicy czyli PO i .N. Targowiczanie znaleźli wspólny język z folksdojczem.
Tusk jest jedynym szefem rządu w Europie, który porzucił swój kraj dla fruktów w Brukseli. Czy prawdą jest , że Merkel trzyma Tuska „ za jaja” w związku z dokumentami Stasi na agenta o pseudonimie „Oskar” , który działał w Trójmieście? Niektórzy mówią, że „Oskar” to Tusk.
Ta spolegliwość Tuska wobec Niemców i kapitału niemieckiego ma swoją wymowę. Przecież za jego kadencji sprzedano większość polskiego przemysłu w tym stocznie, za co dostał od nich medal i nagrodę.
Wreszcie to, gdy w Polsce zaczęła się walić kariera Tuska , po ujawnieniu nagrań z restauracji „ Sowa i Przyjaciele” to oma Merkel wyciągnęła do Tuska rękę i usadowiła go w Brukseli.
Należy sobie przypomnieć co Tusk mówił przed rejteradą z Polski , że „ stanowiska za granicą go nie interesują”. Ponieważ Tuskowi jest bliżej do Niemców, niech zmieni obywatelstwo na niemieckie, z czym nie powinien mieć problemów, bo ma mocne papiery.   
http://wsensie.pl/polska/21599-szydlo-z-merkel-o-tusku-rzecznik-rzadu-niemiec-kanclerz-zadowolona-ztuska
http://wpolityce.pl/polityka/191452-spiewajacy-koledy-po-niemiecku-tusk-wydaje-sie-nie-przejmowac-ukraina-mnie-z-rodziny-gleboko-doswiadczonej-przez-sowietow-i-niemcow-ciarki-przechodza-po-plecach
 
 
0
Brak głosów

Więcej notek tego samego Autora:

=>>