
Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej podpisana przez prezydenta Komorowskiego. Było to do przewidzenia, bo sam tytuł to gwałt na logice. Dzielenie na blondynów i łysych. Przecież przemoc domowa nie wyklucza kobiecej i na odwrót. Powinno być: "Konwencja o zapobieganiu przemocy i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i mężczyzn. W domu i zagrodzie. I na podwórku".








