​Bądź czujny i Ty nieświadomie możesz być członkiem PO

 |  Written by Andy51  |  0
Macherzy z PO są twórczy ( a może tfurczy)  i innowacyjni. Chciałoby się powiedzieć jaki pan taki kram, czyli jak Tusk  tacy członkowie jego partii.
Jak podaje prasa w sądzie zapadł wyrok skazujący byłego działacza  PO na 6 tys. zł grzywny, za fałszowanie deklaracji członkowskich  PO w Gorzowie.  Działacze struktur PO w Gorzowie bawili się w wulkanizatorów, pompując koła , tzn. zawyżali w sposób sztuczny, martwymi duszami,  struktury  gorzowskiego PO. Prokuratura doliczyła się 44 sfałszowanych deklaracji . Rzecz polegała na tym, że przedsiębiorczy działacze PO zdobywali dane personalne i zapisywali nic nie wiedzące o tym osoby do PO.
W sprawozdaniach wyglądało to bardzo ładnie, ale rzeczywistość niestety skrzeczy.  
Można się zastanowić, czy Gorzów to przypadek czy norma w PO. Wydaje mi się, że to jednak norma. W Gorzowie fałszowanie deklaracji, na Dolnym Śląsku kupowanie głosów i tak jakoś leci.
Kłamstwo i oszukiwanie jest immanentną częścią PO. Bo jak się podliczy wszystkie niespełnione obietnice Tuska i PO, to nagle się okaże, że partia ta jest pełna frazesów i obłudy, która jest w stanie obiecać wszystko, żeby utrzymać się przy władzy. Pozostaje pytanie jak długo jeszcze Polacy dadzą się wpuszczać w maliny.  
 
http://niezalezna.pl/53554-zapisywali-do-po-niczego-nieswiadomych-ludzi-jest-wyrok-skazujacy
 
Edit img Sk rys. Rafał Krawczyk
4.8
4.8 (5)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>