​Co powiedzą w okienkach Goebbelsa, czyli w Faktach i Wydarzeniach

 |  Written by Andy51  |  0
W zasadzie główne wydania informacyjne TVN Fakty i Polsatu Wydarzenia można nazwać okienkami Goebbelsa, bo w ilości kłamstw i  manipulacji przerosły mistrza Goebbelsa.  W tych dwóch okienkach jest tzw. duży Goebbels, który łże tylko kłamstwa całą dobę i trochę mniejszy Goebbels  Polsatowskie Wydarzenia.
Żeby dużo nie szukać  wystarczy popatrzeć  co mówiły Fakty w tak ważnych dla Polaków dniach 16 grudnia w rocznicę mordów  w kopalni Wujek i 17 grudnia w rocznicę mordów w Gdyni.
Dla Faktów głównym wydarzeniem tego dnia były awantury w sejmie posłów PO i .N w Sejmie i ataki hołoty z KOD na posłów, dziennikarzy i  reporterów TVP.  
Wszystkie kłamstwa całą dobę transmitowały te brewerie na bieżąco, niczym transmisje z Wyścigu Pokoju ( jeżeli  jeszcze ktoś pamięta tę imprezę) Ci od Solorza byli trochę bardziej stonowani , ale Boże uchowaj przed takimi relacjami.
Kodziarstwo zarejestrowało w Ratuszu manifestacje na Wigilie i na  Święta. Można zakładać, że jeżeli znajdzie się kilku bezbożników, którzy będą manifestować przed Sejmem, to dla głównie TVN ta manifestacja będzie głównym wydarzeniem, nie Święta.  
http://wpolityce.pl/polityka/320333-kaczynski-apelujemy-do-opozycji-o-spokoj-i-wyciagamy-do-nich-reke-nie-wolno-isc-ta-droga-konfliktu-to-droga-do-wielkiego-nieszczescia


ilustracja z:http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/05/ff21b230f3413d0d21f68f5651acd0e9_or...
Hun
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>