​Niemcy to jednak idioci

 |  Written by Andy51  |  4

Dzisiaj odbędzie się pogrzeb polskiego kierowcy TIR-a Łukasza Urbana, na którym będzie PAD, by uczcić jego śmierć . Przypominam Łukasz Urban prawdopodobnie do końca walczył z terrorystą, który w końcu go zastrzelił.
Po zamordowaniu kilkunastu ludzi , ten terrorysta najprawdopodobniej wyszedł jak nigdy nic i poszedł w siną dal , jak dzisiaj wiadomo przejechał przez pół Francji  w której pragnę przypomnieć jest od roku stan wyjątkowy, by w końcu w Mediolanie trafić na dzielnego włoskiego policjanta, który go zastrzelił.
A teraz o zachowaniu Niemców, otóż szef resortu sprawiedliwości Hamburga z ramienia Zielonych Till Steffen utrudniał pościg policji za zamachowcem z Berlina motywując to, obawą przed rasistowskim hejtem w internecie.
Jakim trzeba być lewackim idiotą, żeby przedkładać poprawność polityczną nad śmiercią i cierpieniem wielu osób poszkodowanych przez arabskiego terrorystę. A czy akty muzułmańskiego terroru nie są przejawem rasistowskim, tylko w stosunku do Europejczyków?  Jestem ciekaw czy ten idiota jeszcze pracuje na swoim stanowisku.
Mało tego jak donosi nawet niemiecka prasa ten bandyta był znany niemieckiej policji ale poprawność polityczna zabraniała wydalenie tego typa co teraz tłumaczą sprawami proceduralnymi.
Niemcy muszą być idiotami, żeby w imię poprawności politycznej pozwolić muzułmanom na gwałty, molestowania kobiet, kradzieże morderstwa, itd. To lewacka ideologia i lewacka poprawność polityczna doprowadziły do tego, że ciapaty w Europie czuje się lepiej niż w domu korzystając pełnymi garściami z naszych wolności , europejskiego socjalu, ale wara komuś do ich zwyczajów, religii, itd.
Jeżeli idioci z Niemiec czy Brukseli się nie obudzą to za parę lat powstanie na zachodzie Europy pierwszy kalifat.
http://wpolityce.pl/swiat/321058-utrudnil-poscig-za-zamachowcem-z-berlina-niemiecki-polityk-blokowal-publikacje-listu-gonczego-bo-bal-sie-rasistowskiego-hejtu
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamach-w-berlinie/aktualnosci/news-sz-sluzby-od-dawna-wiedzialy-ze-amri-jest-gotow-do-ataku,nId,2329811
http://niezalezna.pl/91420-dzis-pogrzeb-lukasza-urbana-biernosc-niemieckich-sluzb-doprowadzila-do-tragedii
 
 
 
5
5 (3)

4 Comments

Obrazek użytkownika Waldemar Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz
Myślę, że w realu mogło być jeszcze gorzej... Nie można wykluczyć, że cała historia z polskim kierowcą, to operacja służb pod fałszywą flagą. Wiele dziwnych okoliczności czyni tę hipotę mocno prawdopodobną, toteż nic dziwnego, że się pojawiła.

Nikt nie zauważył uciekającego terrorysty (?). Najpierw mówiono o Polaku, potem złapano jakiegoś Pakistańczyka, wreszcie ogłoszono, że to Tunezyjczyk, który z Berlina się zdematerializował, przemierzył - jak słusznie Pan zauważa - Francję stanu wyjątkowego i został zastrzelony dopiero we Włoszech.

Zastrzelony? Tak, to wygodne, bo niczego już nie powie... Mieli go na oku, ale nie zatrzymywali? Dlaczego? Takie głupki? Niekoniecznie, wolny elektron może być potrzebny na wypadek... Np. po masakrze w redakcji tych żal się Boże prowokatorów z Paryża, też solidny szef policji w innym mieście ni stąd, ni zowąd popełnił nocą samobóstwo zamiast napisać raport z przesłuchania.

Mówiąc krótko i Kisielem: to co się na naszych oczach w Niemczech (i szerzej) dzieje, to nie jest żaden kryzys, lecz rezultat. I to jest właśnie najbardziej groźne.

Waldemar Żyszkiewicz

Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
To rezultat poprawności politycznej, robienia sobie selfi z emigrantami. A Arab jak to Arab, dasz mu palec chce całej ręki, głupota Zachodnich  elit nie zna granic. A swoja drogą w teorie spiskowe nie wierzę.
Obrazek użytkownika Waldemar Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz
A swoja drogą w teorie spiskowe nie wierzę.

Pewnie, po zdobyciu Troi, zabójstwie Cezara, Rewolucji Francuskiej i Sowieckiej, po Rapallo, pakcie Hitler-Stalin, Gibraltarze, Jałcie, zamachu na JFK, 11 września 2001 czy choćby Smoleńsku już na sto procent wiadomo, że żadnych spisków nie ma :) 

Waldemar Żyszkiewicz

Więcej notek tego samego Autora:

=>>