​Państwo zdało egzamin, wysokie emerytury dla komunistycznych zbrodniarzy.

 |  Written by Andy51  |  2
III RP ( Rzeczpospolita Przekrętów) nieustannie zdaje egzamin. Zaczęło się w Magdalence gdzie komuniści dogadali się z częścią  elit Solidarności , gdzie główne skrzypce grali tacy ludzie jak Michnik, Geremek, Kuroń i Mazowiecki.
Miękkie lądowanie, pozwalające komunistom lub ich TW na przejęcie systemu finansowego , mediów i dużej części przemysłu a co najważniejsze brak lustracji spowodowało to, że ci którzy reprezentowali ideologię i interesy  obcego państwa czują się świetnie. Stali się kapitalistami uwłaszczając majątek państwa zbudowany przez Polaków.
Powtarzanie jak mantrę głównie przez PDT i Sikorskiego hasła „ Państwo zdało egzamin” nijak się ma do rzeczywistości.
Skandaliczne oddanie śledztwa Rosjanom w sprawie katastrofy smoleńskiej jest dobitnym przykładem jak według Tuska państwo zdaje egzamin.
Zdawanie egzaminu następuje niemal codziennie co widać po proteście rodziców dzieci niepełnosprawnych w Sejmie.
Nierozliczenie zbrodni PRL-u takich jak grudzień 1970, wprowadzenie stanu wojennego, masakra w „Wujku”, itd., gigantyczne afery gospodarcze , sprawy ciągnące się latami dopełniają ten czarny obraz.
Ludzie, którzy walczyli z reżimem, tracąc często zdrowie, żyją na głodowych emeryturach, a ich kaci tacy jak gen. Kiszczak  dostają 8500 zł śmiejąc się z opozycjonistów. W tym wypadku  egzamin wypad celująco.
W niektórych sprawach powinniśmy się uczyć od krajów III świata. Przykładem może być Bangladesz gdzie w ubiegłym roku Sąd Najwyższy tego kraju skazał na dożywocie 90 letniego przywódcę islamistycznego za zbrodnie z 1970 r. na dożywocie. Sądowi nie przeszkadzało, że ów islamski  radykał poruszał się na wózku. Macie się od kogo uczyć drodzy polscy sędziowie.
 
http://wpolityce.pl/wydarzenia/77410-tysiace-dla-komunistycznych-zbrodniarzy-ci-ktorzy-budowali-krwawy-komunistyczny-rezim-moga-liczyc-na-sowite-emerytury
 
5
5 (2)

2 Comments

Obrazek użytkownika Sawicki Marek

Sawicki Marek
Do puki towarzysze i POtomkowie ubeków w togach,będą wydawali wyroki,to takie ścierwa jak,Jaruzel,Kiszczak,czy nad redaktor pejsaty Adaś,będą bezkarni.


A wyroki będą tylko farsą i kpiną,a czerwone bydlaki będą spać sPOkojnie,bo towarzysze sędziowie zachowają,klasową czujność,i POprawność POlityczną.

pozdrawiam
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Niestety masz rację. Brak lustracji w wymiarze sprawiedliwości wychodzi Polakom bokiem.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>