​Puczyści robią sobie selfi w Sejmie jak Wermacht zdjęcia na tle ……

 |  Written by Andy51  |  0
Plan Barbarossa naszej totalnej opozycji  nie wypalił co prawda udało im się zdobyć Sejm , czyli mównicę i fotel marszałka , ale utknęli na tych pozycjach jak Niemcy pod Leningradem czy Stalingradem ( według ówczesnego nazewnictwa miast).
Co robić? Plan przeszkodzenia uchwalenia budżetu nie wypalił , zostały tylko selfi lub popisy wokalne ubogaconej kulturalnie Muchy. Robienie selfi przypomina mi robienie sobie zdjęć Wermachtu na tle   złapanych i rozstrzelanych lub powieszonych partyzantów zwanych przez Niemców bandytami.
Przypuszczam gdyby wówczas były telefony komórkowe żołnierze Wermachtu robili by sobie zdjęcia na tle swoich ofiar. Sejm w jakimś sensie stał się ofiarą totalnej opozycji. Ryśkowi i jego zwariowanym dziewczynom się nie dziwię , bo jak panie żyć bez dotacji, w związku z tym wzięli atakiem Sejm, myśląc o nowych wyborach  a tu panie  nici.
Niemcy atakując ZSRR mieli na paskach na klamrach napisane „ Got mit uns” , Bóg im nie pomógł tak jak totalnej opozycji nie pomoże Wigilia z pasztete
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>