​Sejm ma się samorozwiązać , a Petru samozaorać

 |  Written by Andy51  |  2
Głuptak na czele partii to jakiś dramat. Tak jest w .N , gdzie na czele partii stoi niezbyt lotny Ryszard Petru wspierany przez grupkę kobiet o podobnej proweniencji do swego guru Ryśka, niezbyt lotnych ale krzykliwych, które tak hołubi TVN.
Pod Ryśkiem zawaliła się ziemia gdy PKW nie uwzględniła raportu finansowego i Rysiek wraz ze swoja partią utracili dotacje. Mogą nie dociągnąć do końca kadencji stąd te nerwowe przebieranie nogami. U przyjaciół z telewizji pełno ludzi Ryśka z sejmu , jakby mieli ze 100 posłów a nie koło 30.
Po zdobyciu mównicy sejmowej i zablokowaniu fotela marszałka wydawało się Ryśkowi i Grześkowi , że zablokują uchwalenie budżetu co mogłoby spowodować  rozpisanie nowych wyborów. W tym czasie niektórzy posłowie PO przeszukują miejsca, w których siedzą posłowie niczym jakieś jumaki, w tym czasie gwiazda PO specjalistka od III ligi hokeja śpiewa i recytuje. 
Ale z Ryśkiem w herbie nie jest łatwo, tyle kompromitacji , których miał ów pan nie miał żaden lider partii, nie ma tygodnia , żeby Rysiek nie popełnił seppuku i się nie samozaorał, a kilka jego odzywek  przeszło do klasyki jak święto 6 króli, przekroczenie Rubikonia, czy Kamerun ( nie państwo a były premier Wielkiej Brytani).
Rysiek chce wręcz marzy o samorozwiązaniu sejmu a chyba nie wie , że żeby sejm się samorozwiązał potrzebne jest3/5 głosów, w związku z powyższym Ryśkowi pozostaje tylko samozaoranie się.
Na you tube są kompilacje jego wpadek i jego dziewcząt , po prostu masakra i taki człowiek jest w polityce.
 
http://fakty.interia.pl/polska/news-terlecki-nie-ma-zadnego-powodu-zeby-rozwiazywac-parlament,nId,2329367
http://wpolityce.pl/polityka/321135-petru-chce-samorozwiazania-sejmu-mam-taki-wniosek-napisany-wiem-ze-kaczynski-moze-w-pewnym-momencie-zagrac-va-banque-i-zaglosowac-za-wczesniejszymi-wyborami
https://www.youtube.com/watch?v=kB5Jc9bvvZs

ilustracja z:
http://i.iplsc.com/ryszard-petru/0004YUK2NYXUEFYM-C116-F4.jpg
Hun
5
5 (2)

2 Comments

Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

katarzyna.tarnawska
sam zaorał (może niezupełnie sam) - w Portugalii laugh...
Wobec tego - jaki jest teraz kolejny pomysł fan-clubu jego agresorek?
Pozdrawiam,

Więcej notek tego samego Autora:

=>>