​Urzędnik UE zwolennik emigrantów, doczekał się gwałtu i morderstwa na córce

 |  Written by Andy51  |  0
Urzędnik UE zwolennik emigrantów, doczekał się morderstwa na córce
Czym są lub kim są tzw. emigranci przekonał się wysoki urzędnik z UE. Trzeba dodać, że doktor Clemensa Ladenburgera, wysoki urzędnik w Służbie Prawnej Komisji Europejskiej , był zwolennikiem przyjmowania uchodźców, ponoć nawet  zbierał pieniądze na pomoc dla uchodźców.
Niestety emigranci odwdzięczyli się w tragiczny sposób, jeden z nich niespełna 17 letni Afgańczyk zgwałcił i zamordował jego 19 letnią córkę , studentkę medycyny.
Inny emigrant 31 letni żonaty Irakijczyk ojciec dwójki dzieci zgwałcił dwie chińskie studentki.
Poprawność polityczna nakazuje prasie niemieckiej przemilczać takie ekscesy, a już fakt, że po zgłoszeniach około tysiąca przypadków molestowania w noc sylwestrową niemieckich kobiet przez ciapatych i skazaniu tylko 6 każą bić na alarm.
Tak też się dzieje w niemieckich portalach społecznościowych, które zastępują niemieckie media donosząc o niezliczonej ilości przestępstw w tym gwałtów przez ciapatych.
Nie wspomnę o molestowaniu dziewczynek a nawet chłopców przez emigrantów na basenach. Ale to tylko czubek góry lodowej. Ciapaty w swoich krajach musieli gonić kozy albo owce, żeby sobie ulżyć, w Europie a zwłaszcza w Niemczech, frau Merkel zgotowała niemieckim kobietom los nie do pozazdroszczenia.
http://wpolityce.pl/swiat/318314-afganczyk-przyznal-sie-do-zgwalcenia-i-zabicia-corki-urzednika-unii-europejskiej
http://wpolityce.pl/swiat/318381-kolejny-uchodzca-podejrzany-o-gwalt-zatrzymany-w-niemczech
 
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>