​W TVP dla antypolskiego filmu Nasze matki…. tak, spot o śp. Prezydencie nie.

 |  Written by Andy51  |  4
W TVP dla antypolskiego filmu Nasze matki…. tak, spot o śp. Prezydencie nie.
To, że ubecka WSI odmówiła emisji płatnego spotu w  czwartą rocznicę tragicznej śmierci śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego raczej nie dziwi. Ale postawa TV zwanej publiczną a raczej rządową, ukazuje polityczne zaangażowanie się tego medialnego pasa transmisyjnego  rządu po jedynie słusznej stronie.
O tym, że TVP przesiąknięta jest kłamstwem, jest rzeczą  ogólnie wiadomą. Oświadczenie   rzecznika TVP i powoływanie się na opinie PKW ( Państwowej Komisji Wyborczej), okazało się kłamstwem. PKW oświadczyła, że w ogóle nie zajmowała się tą sprawą.
TVP nie przeszkadza emitowania spotów wyborczych  min. Sawickiego z PSL, za społeczne pieniądze. TVP nie żałuje pieniędzy na antypolski film „Nasze matki , nasi ojcowie” , z tym , że kwota jaką TVP zapłaciła      Niemcom za ten film jest ściśle tajna, natomiast płatny spot upamiętniający tragicznie zmarłego Prezydenta, może stanowić zagrożenie, pytanie tylko dla kogo? Moim zdaniem jest to zagrożenie dla kłamstwa , które codziennie TVP wtłacza w głowy tych , którzy ich jeszcze ogladają..
 
http://niezalezna.pl/53828-spot-o-lechu-kaczynskim-zablokowany-zobacz-film-ktorego-przestraszyla-sie-tvp
http://wpolityce.pl/smolensk/190264-pamiec-nadal-grozna-zobacz-spot-ktorego-emisji-odmowily-telewizje-tvn-i-tvp
http://finanse.wp.pl/kat,1033743,title,PKW-ws-emisji-spotu-wyborczego-PiS-komunikat,wid,16523914,wiadomosc.html?ticaid=112831
 
 Edit img SK źródło:http://www.freedomfeens.com
  
5
5 (3)

4 Comments

Obrazek użytkownika MD

MD

Takie rzeczy trzeba pamiętać. Po odzyskaniu niepodległości funkcjonariusze z odcinka propagandowego też muszą stanąć przed obliczem sprawiedliwości!
Obrazek użytkownika Jan Bogatko

Jan Bogatko
Gawniej takiego naczdyrdupa (naczelnego dyrektora dużego przesiębiorstwa) wywieziono by na taczce.

Pozdrawiam,

Więcej notek tego samego Autora:

=>>