10 miesięcy za tort, 10 miesięcy za kukłę Żyda, a co z „Klątwą”?

 |  Written by Andy51  |  0
Meandry orzekania „ nadzwyczajnej kasty ludzi” są niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Jeżeli  przyjrzymy się takim wyrokom jak 10 miesięcy bezwzględnego więzienia dla Pana Miernika, działacza niepodległościowego, za rzucenie w panią sędzię tortem, która  nie potrafiła skazać Kiszczaka, czy 10 miesięcy bezwzględnego więzieni za spalenie we Wrocławiu kukły Żyda to można dojść do wniosku , że sądy działają bardzo selektywnie.
Z drugiej strony mamy takie wyroki jak: 3,5 roku więzienia za śmierć człowieka. To kara jaką wymierzył sąd w Radomiu za skatowanie 19–letniego studenta Maćka Mieśnika czy skierowanie do więzienia niepełnosprawnie umysłowego za kradzież batonika za 0,99 gr. 
Cała sfera odpowiedzialności za stan wojenny została jakby niezauważona i pominięta przez sądy. Dalej, sądy tak skore do wydawania wyroków za obrażanie , muzułmanów, Żydów czy pedałów, jak zareagują na bluźnierczą „Klątwę”, obrażającą uczucia religijne katolików?
 
 
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarobki-sedziow,134,0,2270086.html
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Skazano-go-na-10-miesiecy-za-spalenie-kukly-Zyda-Prokurator-uwaza-ze-kara-jest-zbyt-wysoka,wid,18657353,wiadomosc.html?ticaid=118b32


ilustracja z:http://gfx.wiadomosci.radiozet.pl/var/radiozet-wiadomosci/storage/images...
Hun
 
0
Brak głosów

Więcej notek tego samego Autora:

=>>