Amok PO trwa, chcą komisji śledczej w sprawie śmierci Stachowiaka.

 |  Written by Andy51  |  0
Każda śmierć na komisariacie jest powodem do śledztwa i wyciągania winy wobec sprawców i przyczynkiem do sprawdzenia czy procedury zatrzymań są prawidłowe.
Wczoraj w TV min sprawiedliwości powiedział,  że to co stało się w komisariacie we Wrocławiu nie zrobili policjanci tylko bandyci w mundurach.  Min Warchoł powiedział, że już w styczniu prokuratura zakończyła śledztwo, ale rodzina zmarłego nie była zadowolona z wyników badań biegłych stąd przedłużenie śledztwa.
Każda śmierć młodego człowieka na komisariacie jest czymś strasznym. Ale popatrzmy jak to drzewiej bywało. Nie chodzi o zasadę a u was biją murzynów ale o fakty.
W czasie gdy min. spraw. wew.  była Terenia psiapsiółka Ewy Kopacz ,  najlepsza ministra w tej branży na komisariacie w Legionowie zmarł młody 21 letni człowiek.
W lipcu 2014 roku za ministra Sienkiewicza na komisariacie w Zawierciu ginie młody człowiek. W sierpniu 2013 w Gdańsku za tego samego min. ginie młody 30-letni człowiek.
Platforma te sprawy zamiotła pod dywan, prokuratura umorzyła w trybie ekspresowym dochodzenia w stylu Polacy nic się nie stało.
Tę sprawę trzeba wyjaśnić do końca, ale nie może być ona wykorzystywana przez opozycję jako bejsbol do okładania rządu.
 
https://wpolityce.pl/polityka/340686-platforma-chce-komisji-sledczej-ws-smierci-igora-stachowiaka-schetyna-oczekujemy-natychmiastowej-dymisji-wiceministra-zielinskiego
http://wiadomosci.wp.pl/manifestacja-przed-komisariatem-policji-w-gdansku-ws-smierci-30-latka-6031538430796417a
http://niezalezna.pl/65140-zamieszki-przed-komisariatem-w-legionowie-ranni-policjanci-chuliganow-zatrzymano-zobacz-wideo
4.666665
4.7 (3)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>