Ci co inwestowali w Ryśka wyjdą tak jak ci co inwestowali w Amber G

 |  Written by Andy51  |  0
Rysiek się kończy sondażownie dają mu około  5% poparcie,  czyli tak w granicy błędu statystycznego. A były takie czasy gdy np. w grudniu 2015 r. Rysiek ze swoimi dziewczętami miał ponad 30% poparcie czyli więcej niż PiS i dwa razy tyle co PO.
Ci co wówczas  zainwestowali w Ryśka i jego Nowoczesną muszą obgryzać paznokcie ze zdenerwowania.  Jeżeli w Nowoczesnej i jego przywódcy pieniądze utopił Soros to pies go drapał, ale innym współczuje.
Powtarza się casus Amber Gold, najpierw było pięknie, a później collapse. Rysiek gwiazda mediów, ponoć ekonomista , donosiciel na Polskę do swojego liberalnego kolegi z Belgii w PE, Guy Maurice Marie Louise Verhofstada , który z lubością atakował Polskę argumentami , które przekazał mu Rysiek.
Ci co zainwestowali w Ryśka wyjdą na tym tak jak ci co inwestowali w Amber Gold, czyli zostaną z ręką w nocniku.
Władzę , którą posiadał musiał się podzielić z byłą działaczką Unii Demokratycznej i Unii Wolności a obecnie rzeczniczką i szefową klubu, panią Lubnauer.
Ciekawe dlaczego nie towarzyszka z Madery pani Szmid, szczekaczka Pihowicz, czy ta od dyktatury kobiet Wielgus. Wszystko wygląda na to, że Nowoczesna z Petry na czele podąża drogą Palikota, czego mu z całego serca życzę.
 
http://www.parlamentarny.pl/sondaze/ibris-przedstawia-sensacyjne-wyniki-poparcia-nowoczesna-przed-pis,60.html
 
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>