Covid 19 uzdrowił państwa narodowe, zniszczył ideę multikulti

 |  Written by zuberegg  |  0

Świat jest globalna wioską. Globalizacja jest nieunikniona. Państwa narodowe to przeżytek. Multikulti, różnorodność to postęp, nowoczesność, bezpieczeństwo, pokój i spokój. Te slogany każdy z nas słyszał setki, tysiące razy. Setki, tysiące razy słyszał też że jest faszystą, ciemniakiem jeśli się nie zgadzał z przesłaniem owych sloganów... Takie przekaz był obowiązujący mainstreamowo aż do teraz, aż do epidemii Covid 19.

Wystarczył jeden kryzys, jedno zagrożenie, jeden globalny problem i ciach. Okazało się że mainstreamowe slogany były puste. Nic za nimi nie stoi. A jest wręcz przeciwnie. Gdyby owe slogany dziś obowiązywały, były wprowadzone w życie to bylibyśmy dziś bezradni  wobec pandemii. Wszystkie ponadnarodowe organizacje polityczne zniknęły, milczą, są bezradne. Całkowicie nieprzydatne społeczeństwu w czasach realnego zagrożenia.
Podobnie jak przedstawiciele owych organizacji.  
                                                                                                                         
Społeczeństwa oczekują działań od swoich krajowych władz.  To do swoich krajowych władz zwracają się narody. Mainstreamowe media również. W naszym kraju widać to po postawie polityków opozycji. Jej politycy przestali prosić Brukselę o interwencje w naszym kraju. Zniknął jej pomysł ulica i zagranica.zniknęli też piewcy postępu, równości, multikulti, otwartości. Gdzie teraz są? Gdzie ich otwarte granice?

Ktoś zapyta-ale co ma multikulti do obecnej pandemii?                                                                                                                                   
A to ma że są społeczeństwa całkowicie zblazowane, zdziecinniałe które swoim postępowaniem zagrażałyby innym. Widać to np. po włochach, francuzach czy angolach. Teraz szkodzą tylko sobie....   W sytuacji prawdziwego zagrożenia zawsze działa się instynktownie. Kryzys oddziela ziarno od plew i spuszcza powietrze z pustych, kłamliwych sloganów. Najpierw bezpieczeństwo swojej rodziny, swojego państwa. Na czas kryzysu naszym mottem musi być-państwa narodowe piękne i zdrowe!      
5
5 (4)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>