Czy się szczepić?

 |  Written by Smok Eustachy  |  0

Nie można powiedzieć że szczepienia są niepotrzebne. Np. Platforma powinna się zaszczepić na kaczofobię. To co odwalili przy okazji funduszu odbudowy świadczy o manii prześladowczej. Lewaki zaś wyszły z opcji totalnej i kombinują ciesząc się z furii platformerskiej. Popatrzcie się na społeczeństwo: nie zrezygnuje z kasy unijnej nawet za cenę późniejszej spłaty:

Aby obalić Związek Socjalistycznych Republik Europejskich najpierw musi się on ukonstytuować a następnie zbankrutować i zawalić się pod własnym ciężarem

Co do innych szczepień to AstraZeneca ma poważne skutki uboczne. Na tyle, że ludzie boją się, że zejdą. Odmawiają drugiej dawki. Ja wybrałem Pfajzera bo z jednej strony ma niewielkie bezpośrednie skutki uboczne a z drugiej może nie działać w dłuższej perspektywie. Pierwsza dawka pod koniec maja, druga pod koniec czerwca i może przez wakacje coś podziała, bo po wakacjach może być koniec i się posypie. Zaszczepili parę milionów ludzi i w większości oni przeżyli. A jak pojawią się w dłuższej perspektywie skutki uboczne ot nie udowodnisz. Jakieś tam zachorowanie się podbije i co? Może rak? Okaże się, że to mRNA gdzieś włazi. W miejsce, gdzie nikt się nie spodziewa. I po jakimś czasie wyłażą problemy. Prof. Simon wtedy nie będzie straszył staruszków obowiązkowym szczepieniem. Co za istota pozbawiona pomyślunku. Wtedsy będzie, że to nie on, jest niewinny, nie mógł przewidzieć.

Leki mają nowe wyjść. Skoro będa nowe to będą nieprzebadane podobnie jak szczepionki. Względem leków to poczytałem sobie Zalecenia postępowania w zakażeniach SARS-CoV-2 Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, na dzień 26 kwietnia 2021 Polecają Remdesiwir. Jest to lek opracowany w 2014 roku, czyli patenty na niego nie wygasły. Czyli producent był zainteresowany w przepchnięciu go przez badania. Tajemnica taka. A Amantadyna jest wygąśnięta więc nie ma zainteresowanego wyłożeniem kasy na badania. Cała tajemnica. Mylę się?

Szczepienia natomiast to jest hazard. Albo się uda albo nie. Hazard jest moralny? Horban z Simonem też są nieetyczni bo mówiąc o szczepionkach powinni zawsze dodawać, że mówią o szczepionce eksperymentalnej, nad którą badania zakończone zostaną w 2023 roku: zmusimy dziadusiów do brania szczepionki eksperymentalnej, nad którą badania zakończą się w 2023 roku. Tak powinni powiedzieć.

 

5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>