Czyim rzecznikiem jest Bodnar, pederastów i ubeków czy obywateli?

 |  Written by Andy51  |  2
Adam Bodnar wybrany przez koalicję PO-PSL pod koniec  ich kadencji  w sierpniu 2015 r. jest gwarantem słów klasyka A. Holland (żeby było tak jak było). Człowiek, który nic nie ma przeciw małżeństwom homoseksualistów, i adopcji dzieci  przez homoseksualistów,  jest rzecznikiem praw obywatelskich.
W rozumowaniu Adama Bodnara nic się nie zmieniło, dalej broni pederastów, do tego doszła obrona emerytur esbeckich.
Obrona szeroko rozumianego środowiska LGBT i esbeckiego jest priorytetem RPO. Dziwne jest to, że RPO milczy w sprawie kilkudziesięciu tysięcy Warszawiaków, wyrzuconych na skutek tzw. reprywatyzacji przeprowadzonej przez HGW i jej urzędników przez tzw. czyścicieli kamienic.
Nie słychać nic o działaniach RPO w sprawie pokrzywdzonych przez Amber Gold. W jakimś sensie  Bodnar broni  malwersantów i przestępców sprzeciwiając się  instytucji konfiskaty majątku, tak jak to jest np. we Włoszech.
Jeżeli do tego dodamy obronę Bodnara praw kobiet do tzw. „ pigułki dzień po” to widać, że Adam Bodnar jest ideologicznym rzecznikiem obrony praw określonej grupy ludzi , natomiast obywatele jako całość nie specjalnie go interesują. 
 
http://naszeblogi.pl/56492-%E2%80%8Bpodziekujmy-po-za-rzecznika-praw-pedalow
http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/a/kogo-broni-rzecznik-praw-obywatelskich-tlumaczy-prof-malgorzata-kowalska,10605436/
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/525794,bodnar-kontra-szydlo-ziobro-i-konfiskata-majatkow-rpo-krytykuje-sztandarowy-projekt-rzadu-list.html
 
 
 
0
Brak głosów

2 Comments

Obrazek użytkownika krisp

krisp
Już w samym tytule zawarłeś pytanie i odpowiedź. Dodałbym jeszcze, że wszelkiej maści innej czerwonej hołoty.

Wiedziała PO kogo wysłać na tą ciepłą posadkę, by podobnie jak eks-prezes TK, czy prezes SN, czy ich pochodni robili w Polsce sajgon i donosili na wybraną przez Polaków władzę do obcych. Kiedyś to się zdradą nazywało i jeszcze w XIX-wiecznej Polsce pod zaborami, leczyły to skutecznie narodowe trybunały przy pomocy specjalnego krawata na długim sznurku.

Pozdrawiam

krisp. 
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Co zrobić, jak dogadzanie Niemcom i wszelkiej maści pedałom odebrało PO rozum. Suweren w 2015 r. roztrzygnął w wyborach co o tych donosicielach myśli.

Szacunek

Więcej notek tego samego Autora:

=>>