Feministki,wara od A. Walentynowicz i symbolu Polski Walczącej

 |  Written by Andy51  |  0


Feministki, wara od A. Walentynowicz i symbolu Polski Walczącej
 
Nie wiem jak na świecie , ale wygląda na to, że Międzynarodowy Dzień Kobiet  w  Polsce został zawłaszczony przez kobiety szczególnego rodzaju, kobiety lewaczki, feministki i kobiety spod znaku LGBT.
Już hasła „Wszystkich nas nie spalicie” Feminizm to teoria. Lesbianizm to praktyka”, „Aborcja w obronie życia”, „Macice Wyklęte”, „Żubrzyce mówimy nie”, „Kobiety wszystkich płci łączcie się”. itp. im nie wystarczają.
Do swoich zwariowanych  celów używają dla wielu Polaków symboli świętych , takich jak znak Polski Walczącej z genitaliami czy piersiami. Mało tego w Poznaniu bez zgody rodziny użyto postaci  śp. Anny Walentynowicz z napisem „Wymawiamy służbę w pracy i domu”. Wykorzystanie postaci Anny Walentynowicz jest szczególnie ohydne, gdyż była ona kobietą bardzo wierzącą.
Ponadto do swoich niecnych haseł wykorzystały również znak „Solidarności”.
Walka o „ tzw. ” prawa kobiet , lewactwo stawia na drugim miejscu, ważniejsze jest dowalenie rządowi i atak na  kościół. Ciekawostką jest , że wg. OECD Polska ma jeden z najwyższych odsetek w Europie wśród kadry kierowniczej, także przemoc wobec kobiet jest na znacznie niższym poziomie niż w sfeminizowanej Skandynawii.
Na groteskę zakrawa fakt , że kobiety dawno już po okresie reprodukcyjnym chodzą na manifestacjach z takimi hasłami: Moje prawa nie są na receptę. Tabletki awaryjnej nie oddamy.
Wiem jedno, kobiety chcą kochać i chcą być kochane. A tabletka dzień po czy problem aborcji na życzenie jest problemem lewackich kobiet. A jeżeli te szurnięte kobiety chcą bronić praw kobiet niech jadą do krajów arabskich lub gett muzułmańskich w Europie.
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/330407-nasz-wywiad-janusz-walentynowicz-o-wykorzystaniu-wizerunku-mamy-na-manifie-skandal-to-jak-spoliczkowanie-jej-po-smierci
http://niezalezna.pl/94900-tego-jeszcze-nie-grali-haslo-z-manify-pobilo-rekord-absurdu


ilustracja z:http://static.prsa.pl/images/00f601b9-2845-4ff1-bf99-0312584e99d6.jpg
Hun
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>