III RP, 90 – latków tych niezłomnych traktują z całą surowością, tych z UB nie.

 |  Written by Andy51  |  0
III RP, 90 – latków  tych niezłomnych traktują z całą surowością, tych z UB nie.
 
Polska po raz kolejny zdała egzamin.  Jak podaje niezależna.pl dzielni policjanci min. Sienkiewicza , zgarnęli  96 letniego  Stanisława Adamczyka , byłego komendanta NSZ ( Narodowych Sił Zbrojnych), który samotnie protestował przed sądem, w czasie gdy miał się odbyć proces oprawcy z UB.
„Krwawy Maniek” czyli Marian Kwsławił się” tym, że działając w UB na północnym Mazowszu lubił torturować przesłuchiwanych żołnierzy podziemia niepodległościowego poprzez wkładanie ich stóp do wnętrza rozpalonego pieca.

85 letni ubek idąc za przykładem ludzi honoru czyli Kiszczaka i Jaruzelskiego, nie stawia się do sądu, który ma w głębokim poważaniu. Nasza dzielna władza zwija  96 letniego staruszka byłego niezłomnego żołnierza, który samotnie stoi przed sądem, traktując go jak jakiegoś zadymiarza, natomiast jest bezsilna wobec sadysty z UB.
Smutne jest to , że potomek Sienkiewicza, stoi po stronie byłych ubeków, a jego ludzie dalej prześladują żołnierzy niezłomnych.
http://niezalezna.pl/53568-posel-jasinski-chce-wyjasnienia-od-szefa-msw-powodu-aresztowania-kombatanta-z-nsz
http://wpolityce.pl/polityka/182816-znowu-nie-udalo-sie-rozpoczac-procesu-krwawego-manka-byly-ubek-znany-z-zamilowania-do-osobistego-torturowania-zolnierzy-wykletych-piaty-raz-nie-stawil-sie-w-sadzie
 
Edit foto SK źródło: www.wpolityce.pl
5
5 (4)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>