Izwienitie za oszybku żonę generała Błasika gnoje

 |  Written by Andy51  |  10
Polska zdała egzamin tak mówił po katastrofie smoleńskie min. Sikorski i PDT. Zachodzi pytanie przed kim ten egzamin zdała, może przed komisją wyłonioną przez Putina? Jeżeli przed taką komisją to zgoda. Trzeba było aż czterech lat, żeby to co było oczywiste zostało potwierdzone. Gen Błasik nie był pod wpływem , jak to podali Rosjanie a za nimi prasa całego świata. Czci męża i godność polskiego oficera broniła tylko jego żona Ewa Błasik. Strażnik żyrandola zwierzchnik sił zbrojnych Bredzisław milczał , PDT ochrzaniał żony poległych (mam nadzieje, że kiedyś, nagrania z tych spotkań trafią do obywateli). Fabryka pomyj z Czerskiej piórami swoich cyngli Kublik i Czuchnowskiego przy wsparciu Olejnik atakowała generała przy do zespołu dołączył pseudodziennikarz Jan Osiecki ( ps. flanelka). W TVN tabuny autorytetów do wynajęcia opowiadało bzdety o pijanym generale, jego kłótni z pilotem Protasiukiem, dziennikarze od przyjaciół z TV wzmacniali przekaz mówiąc, że śp. Prezydent „ naciskał „ na pilotów , żeby lądowali. Pani Ewa Błasik przeżywała katusze, broniła, że wszystkich sił godności swojego męża, niestety była upokarzana przez wiedzących lepiej. Czy znajdzie się chociaż jeden/a osoba, która powie przepraszam Panią , Pani Ewo, daliśmy się zwieść propagandzie i bardzo przepraszamy za niesprawiedliwe pomawianie męża. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że do takiej sytuacji nie dojdzie, a opluwacze będą udawali, że nic się nie stało. Tacy ludzie w większości tzw. resortowe dzieci kierują mediami i kłamstwem oraz manipulacją odwracają uwagę od spraw ważnych. Zawsze się znajdzie jakaś mama Madzi, której sprawą będzie chciało się odwrócić uwagę, od tego o czym powinni wiedzieć Polacy. W Polsce nie ma wolnej prasy, koncesjonowane media idą zawsze z prądem i stają się de facto organami rządzącej partii. W kraju gdzie jest wolna prasa, dawno by już tej koalicji nie było bo skala nieudolności rządzących przekroczyła wszelkie granice. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Biegli-gen-Andrzej-Blasik-oraz-za... http://niezalezna.pl/53100-nasz-news-ewa-blasik-specjalnie-dla-niezalezn... http://wpolityce.pl/wydarzenia/76887-kolejne-klamstwo-obalone-gen-andrze... http://wpolityce.pl/artykuly/76965-nawet-polskie-media-pisaly-czarna-owc... http://niezalezna.pl/47587-szczucie-monika-olejnik-atakuje-wdowe-ewe-blasik

Edit foto SK źródło: http://wiadomosci.wp.pl
5
5 (3)

10 Comments

Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Polska zdała egzamin tak mówił po katastrofie smoleńskie min. Sikorski i PDT. Zachodzi pytanie przed kim ten egzamin zdała, może przed komisją wyłonioną przez Putina?
Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
pokazujący nagonkę na gen. Błasika. Warto zobaczyć i pamiętać, kto to robił:
 

Warto też posłuchać opinii o gen. Błasiku jego współpracowników.
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika Ellenai

Ellenai
Dodam, że warto obejrzeć go do końca i posłuchać, co w ostatnich kilku minutach mówi generał Petelicki, szczególnie w kontekście jego poźniejszego "samobójstwa", którego dokonał, jak stwierdzili śledczy, z tego powodu, że "rzadziej zapraszały go media i miał kłopoty w biznesie".
Obrazek użytkownika chryzopraz

chryzopraz
powiedziała sobie nic to, nic to!
 
To wzór żony polskiego oficera, to dzielna kobieta, która reprezentuje i przenosi w działaniu najwyższe wartości, które od dawna my, Polacy, łączymy z wojskowym mundurem - spokój, męstwo i cywilną odwagę, godność osobistą, nieuleganie naciskom i bezkompromisowość w mówieniu prawdy.
 
Szarganie czci zmarłego, poniewieranie cierpieniem żałobników hańbi każdego, kto wziął w tym udział. Oni sami postawili się poza nawiasem porządnych ludzi.

Im dłużej Pani Ewa i dzieci Generała będą czekać na zadośćuczynienie, tym gorzej dla zaprzańców. Tego nie da się zapomnieć.

 

Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Jestem ciekaw gdzie podziała się cała zgraja feministek, gdy tak bezceremonialnie, atakowano Panią Ewę
Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
Pani Ewa Błasik jest zaprzeczeniem wszystkiego, co głoszą feministki.
Kobieta, która kocha swojego męża, walczy o jego godność, która była dla niego oparciem, gdy żył....
Taka kobieta to czarny sen feministek!
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika Danz

Danz
No wiesz... są jeszcze feministki "kochające inaczej", śliskie rozważania, że tak powiem.
Dlatego zmykam.
Pa!wink

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika chryzopraz

chryzopraz
Oczywiście, że ich nie było, bo nie mogło. Gdyby p. Ewa była chociaż "sierżantką" to może któraś by się odważyła, ale tak?

 

Obrazek użytkownika KaNo

KaNo
Przeprasza się za błędy. Za celowe i haniebne zachowanie należy się zadośćuczynienie. Za udział w zorganizowanym zaszczuwaniu  samo słowo przepraszam nie wystarczy.
Obrazek użytkownika BBudowniczy

BBudowniczy

Ze strony http://www.smolenskzespol.sejm.gov.pl/

"Warszawa, dn. 21 marca 2014 r.

 

Szanowny Panie Przewodniczący,

Szanowni Państwo,

 

Niestety nie mogę osobiście uczestniczyć w dzisiejszym posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej.

Pragnę jednak przekazać Państwu kilka refleksji w związku z ostatnimi wynikami badań biegłych krakowskiego Instytutu Ekspertyz Sądowych. Ujawniona ekspertyza wykluczyła jakąkolwiek obecność alkoholu we krwi mojego ś.p. męża – generała pilota Andrzeja Błasika.

Nigdy nie miałam w tej kwestii cienia wątpliwości. Wielokrotnie podkreślałam, że mój mąż był osobą godną szacunku i nawet myślą nie zhańbiłby polskiego munduru. Z dumą w sercu leciał złożyć hołd polskim oficerom pomordowanym w Katyniu.

Jestem szczęśliwa, że zostały ujawnione wyniki ekspertyz polskich biegłych, które podważają rosyjską opinię medyczną dotyczącą mojego męża.

Ale to jest szczęście przez łzy, bo 10 kwietnia 2010 r. straciłam kochanego męża, a moje dzieci ojca. W jednej chwili życie naszej rodziny legło w gruzach. Do tej straszliwej tragedii doszły jeszcze kalumnie, którymi obrzucono ś.p. pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, mojego męża i polskich pilotów.

Jeszcze nie uświadomiliśmy sobie, co się właściwe wydarzyło 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem, a już rozpowszechniano okrutne oszczerstwa na temat naszych Bliskich, którzy zginęli tam w tragicznych okolicznościach.

Na całym świecie kłamano o rzekomych naciskach polskiego Prezydenta na załogę, rozpowszechniano oszczerstwa o winie dowódcy polskich sił powietrznych. Mój Mąż był fałszywie oskarżany o to, że był w kokpicie, że wydawał nieodpowiedzialne rozkazy naszym pilotom, a nawet osobiście przejął stery i sam lądował.

Komisja pani Tatiany Anodiny kłamliwie orzekła, że był nietrzeźwy!

Te straszliwe upokorzenia musieliśmy znosić w świetle kamer, na oczach całego świata. W wielu krajach media powtarzały rosyjskie fałsze, że oto pijany, polski generał doprowadził do tragedii narodowej. W tym samym czasie ci, którzy byli zobowiązani do obrony dobrego imienia Polski - wymownie milczeli!

Przez szereg długich miesięcy szkalowano Prezydenta RP, załogę Tu-154M i mojego męża. Deptano dobre imię Polski, hańbiono mundury naszych lotników, zaś władze Rzeczypospolitej biernie się temu przyglądały. Niestety Polski Rząd oficjalnie nie reagował na te pomówienia hańbiące honor oficerów RP i NATO.

W Moskwie nie pilnowano interesów Polski.

Co więcej, wielu przedstawicieli Państwa Polskiego i polskich mediów dalej powtarzało rosyjskie kłamstwa. W ten sposób akceptowano moskiewskie oszczerstwa o rzekomo nieodpowiedzialnym Dowódcy Sił Powietrznych. Szczególnie aktywne w bezkrytycznym powtarzaniu rosyjskich fałszerstw były polskie prorządowe media. Zawsze powtarzałam, że prawda jest inna niż chciałaby tego Tatiana Anodina i jej rosyjska komisja MAK! Nie byłam osamotniona w swoim działaniu - wspierało mnie wiele rodzin smoleńskich. Niestety bez wsparcia Rządu nasze działania lekceważono.

Na szczęście dziś wiemy coraz więcej o skandalicznych kulisach organizacyjnych tej uroczystości, o grze dyplomatycznej rządów Polski i Rosji, o karygodnym obniżeniu standardów bezpieczeństwa podczas wizyty Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu i w końcu o ostatnich sekundach tego tragicznego lotu, który stał się złowieszczym sygnałem dla naszej części Europy.

Dzieje się to, dzięki determinacji Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej pod kierunkiem pana Ministra Antoniego Macierewicza.

Wielkie znaczenie mają prace naukowców, którzy przedstawiali wyniki swoich badań w trakcie posiedzeń Zespołu oraz podczas konferencji smoleńskich.

Dziękuję także naukowcom z krakowskiego Instytutu Ekspertyz Sądowych.

Nie można zapomnieć o adwokatach, którzy w ramach przyjętej logiki procesowej obrali trudną drogę dochodzenia do prawdy.

Doniosłą rolę odgrywają też niezależne media, takie jak Radio Maryja, Telewizja Republika, Telewizja Trwam, „Gazeta Polska”, „Nasz Dziennik”, tygodnik „Wsieci”, „Do rzeczy” i wiele innych redakcji, którym dziękuję z całego serca.

Nie można zapominać – zwłaszcza w kontekście ostatnich wydarzeń na Krymie – że mój mąż zawsze podkreślał, że polską racją stanu jest wzmacnianie znaczenia naszej armii, a zwłaszcza polskiego lotnictwa w strukturach NATO.

W tych dniach, kiedy Rosja ponownie dąży do odbudowy imperium po raz kolejny potwierdziło się, że jego wiedza, umiejętności oraz konsekwentne działanie przyczyniały się do zwiększenia gwarancji bezpieczeństwa naszego kraju. Pragnę nadmienić, że to właśnie mój mąż wprowadził na wyposażenie polskich Sił Powietrznych najnowocześniejszy, wielozadaniowy, amerykański myśliwiec F-16.I może właśnie dlatego pohańbiono i skompromitowano na arenie międzynarodowej jego żołnierski honor i dobre imię.…

Jeszcze raz dziękuję Państwu i wszystkim Polakom, niezłomnym Patriotom za pomoc, wiarę, dobre słowa i nadzieję.

Z wyrazami najwyższego szacunku

Ewa Błasik"

 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>