Ja spadam na Maderę, Walkiriom pozostawiam protest w Sejmie.

 |  Written by Andy51  |  4
Saga o Walkiriach mówi, o  historia romansu Brunhildy z wojownikiem Sygurdem. Wypisz wymaluj pasuje to do wydarzeń w .N. Polityczna dziewica jak pisała o sobie Joanna Szmidt  wybrała się na wycieczkę na Maderę, ze swoim rycerzem Petru.
Pozostałe Walkirie dostały zadanie pilnowania interesów Ryśka w Sejmie w tym najbardziej znane Wyjąca i Wściekła.
Jedna z Walkirii Lubnauer  robi za omnibusa, to siedzi w Sejmie, to jest przed Sejmem udzielając wywiadu , by w końcu wylądować w programie „ minęła 20:00”.
Jestem pełen obaw co zrobią pozostałe Walkirie Ryśka,  czy rzucą się sobie do gardeł walcząc o względy rycerza Ryśka ? Przecież każda chciałaby wyjechać na Maderę.  Rycerz Rysiek przepisał majątek na żonę i może się okazać , ze po eskapadzie na Maderę zostanie gołodupcem.  Posłanka Joanna „ dziewica polityczna” , jak ćwierkają wróbelki jest po rozwodzie śladem posłanki Muchy zostawiła dzieci mężowi i rzuciła się w wir polityki.
Co na to inne Walkirie, co z Myszką – Agresorką , co z tą co krzyczała „ precz z dyktatura kobiet’ , co z innymi, które skrycie kochały swojego rycerza Ryśka?
 
http://wpolityce.pl/polityka/321720-a-jednak-sloneczny-urlop-zamiast-protestu-pod-numerem-telefonu-petru-zglasza-sie-portugalska-poczta-glosowa-wideo
http://kobieta.wp.pl/petru-i-schmidt-to-zdjecie-wywoluje-burze-w-sieci-6075796299813505a
http://wpolityce.pl/polityka/321813-rychu-z-kolezanka-na-spotkaniu-partyjnym-na-maderze-czyli-jak-potknac-sie-o-wlasne-nogi?strona=2
 
 
ilustracja z:https://dorzeczy.pl/_thumb/fa/39/a920d2ace04e651b71639f806896.jpeg
Hun
 
5
5 (2)

4 Comments

Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Eskapada na  Maderę, miała dwa pozytywne wnioski dla Ryśka, jedna być moze "cielesna" , bara, bara z pnia Joanną, druga, Rysiek już wie , że jest święto 3 króli.
Obrazek użytkownika Danz

Danz
Nawet KOD-omici tracą nadzieję na "obalenie PiS-u", oto jeden ze znanych KOD-omitów płacze nad "dupowatą opozycją".

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Z kodomitami jest tak jak z dzinozaurami,,  musi upłynąć jakiś czas , żeby jasne sygnały dotarły do mózgu.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>