Jak gwałcić to tylko w Szwecji

 |  Written by Andy51  |  4
Jak gwałcić to tylko w Szwecji
 
Po wyroku sądu w Goteborgu , który ułaskawił Irakijczyka za gwałt na 14-nastolatce z tego względu , że nie rozumiał odmowy w języku szwedzkim.   Gdy to usłyszą muzułmańscy emigranci , to będą się ustawiali w kolejce po azyl do Szwecji , bo oprócz socjalu będą sobie mogli bezkarnie gwałcić dzieci.
Ta poprawnie polityczna Szwecja, bardziej będzie dbała o komfort ciapatych  niż chroniła przed molestowaniem a nawet gwałceniem dzieci.
Tak jest pani ministro więcej tego samego, więcej socjalu pieniędzy i karać tych przebrzydłych Szwedów za nazwanie muzułmanów terrorystami.
Co można powiedzieć o kraju, w którym premier po ataku terrorysty się rozpłakał, a jedna z pań ministr ds. Kultury i Demokracji Szwecji domaga się, by bojownicy najbardziej krwawej terrorystycznej organizacji na świecie ISIS dostawali od szwedzkiego rządu…pomoc socjalną. Wszystko po to by zintegrować ich ze Szwedami. 
Tak jest więcej swobód dla ciapatych więcej pieniędzy socjalu szkół koranicznych, więcej dzielnic w których rządzi prawo szariatu, a autochtonów karać za to, że śmią nazywać muzułmanów terrorystami, przykład jak podchodzić do emigrantów dał sąd Goeteborgu. 
 
http://wiadomosci.wp.pl/zgwalcil-14-latke-i-szantazowal-ja-nagraniem-skandaliczny-wyrok-sadu-6115448847287937a
http://wpolityce.pl/swiat/331537-szwedzka-minister-chce-dawac-darmowe-mi...
http://wpolityce.pl/swiat/336897-zamach-w-sztokholmie-aresztowano-druga-osobe-w-sprawie-zamachu-z-uzyciem-ciezarowki
 
 
5
5 (3)

4 Comments

Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

katarzyna.tarnawska
w Szwecji jest postawa Szwedzkich Demokratów, którzy "przymierzają się" do zdobycia władzy w wyborach w 2018. Ta partia jest absolutnie przeciwna politycznej poprawności oraz wszystkim przywilejom, "socjalom" i bezkarności muslimów w Szwecji. Podobno mają wielu zwolenników. Zobaczymy. Na razie - już pracują - na rzecz zmiany władzy i obecnej polityki.
Pozdrawiam!
Obrazek użytkownika Docent zza morza

Docent zza morza
Masz rację - takie kuriozalne wyroki to nie przypadek - tylko kolejny przykład, jak kulturowi marksiści postanowli "zepsuć Zachód, obrzydzając go obywatelom".

A wybryki kasty sędziowskiej u nas są przejawem tego samego zjawiska - dlatego też lekarstwo  powinno mieć  podobny wymiar - co najmniej europejski, ale najlepsza byłaby ogólnoświatowa kontrrewolucja kulturowa - bo NWO to przecież fenomen globalny.
Pozdrawiam
 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>