Juncker to świr lubiący wypić czy Benny Hill polityki?

 |  Written by Andy51  |  16
Obserwując zachowanie  Przewodniczącego KE Junckera zastanawiam się czy patrzę na świra lubiącego wypić czy na Benny Hilla polityki.  Może jest to melanż tych dwóch postaci.
Jeżeli patrzy się na klepiącego po głowie , czole, twarzy, różnych polityków , to się zastanawiam, jak taką postać można było wybrać na Przewodniczącego PE.   
Jeżeli obok niego stoi druga tragikomiczna postać  zwana  królem Europy czyli Donald Tusk a obaj wyglądają  jak byliby po całonocnej imprezie, to nie można się dziwić , dlaczego  Brytyjczycy głosowali za Brexitem.
Mało tego, Juncker jest tym faktem oburzony, jak ci Brytyjczycy śmieli podjąć suwerenną decyzję, a lewitowanie czołówki Junckera , Schulza, Tuska, trwa dalej.
Zamiast szukać przyczyn tej decyzji, chcą jak najszybciej „ pogonić kota Brytyjczykom”.
Całe szczęście  gburowi Schulzowi pod koniec roku kończy się kadencja, a negocjator z Brytyjczykami  Donald Tusk wydaje mi się, że też nie ma co liczyć na drugą kadencję.
 
http://niezalezna.pl/82512-burza-w-brukseli-juncker-zabronil-rozmow-o-brexicie-do-brytyjczykow-co-tu-jeszcze-robicie
https://www.youtube.com/watch?v=1fASN9oYGdw
http://wpolityce.pl/polityka/298658-wielka-brytania-ma-byc-wyrzucona-z-ue-na-zbity-pysk
 

ilustracja z: https://pbs.twimg.com/profile_images/455070998891470848/2m-QFdPk.jpeg
Hun
 
 
5
5 (2)

16 Comments

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
Mnie on po prostu bawi... tak jakbym patrzył właśnie na ciekawy przydek ześwirowania poalkoholowego. Ale on nie tylko klepie, on też całuje w policzki i czółka. Jakbym patrzył na Honnekera i Breżniewa... ta sama bolszewicka mentalność.

A poza tym jeżeli chodzi o klasę czy inteligencję to są po prostu jacyś ograniczeni, ale dzisiaj o tym piszę, że tak naprawdę wykonują polecenia nadzorców a pionki nie muszą sobą nic reprezentować... im głupsze tym lepiej. Wystarczy dać im kasy, dziwki i alkohol a wykonają wszystko...

Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Buźka, klapa, goździk, cały zestaw socjalistyczny. Ciekawi mnie jedno , kto pociąga za sznurki ?

Szacunek 
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
O ewentualnych pociagajacych za sznurki piszę w ostatnim poście o szaleńcach NWO. Kiedyś można było takie teorie nawet obśmiać, ale dzisiaj świadomość jest chyba większa. Włąsnie coś mi przyszło do głowy i napiszę drugie P.S. do mojego postu dopóki jest jeszcze świeży.

Otóż coś mi się wydaje i można taką hipotezę postawić, że być może właśnie Niemcy chcą uczestniczyć w projekcie NWO jako podmiot mający IV Rzeszę, czyli ich jedno państwo niemieckie (unijne - hi, hi). W tym wypadku rozwalenie dzisiejszych państw przez islam byłoby racjonalnym posunięciem.

Możliwości geopolitycznych jest wiele.

Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Kiedyś pewien pan z wąsikiem , dał sobie radę z Żydami, przypuszczam , że wśród Niemców znajdzie się pan czy pani, która da sobie radę z muzułmanami w Niemczech.
Obrazek użytkownika ro

ro
Niemcy... Jeśli będą mieli dużo szczęścia, to zachodnia granica Europy będzie na Łabie. Jeżeli nie będą go mieli - wolę nie myśleć. 
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
Czyli tam dokąd kiedyś sięgało państwo Słowian. 
Obrazek użytkownika Andy51

Andy51
NWO bardzo groźny projekt, mam nadzieję, że się nie ziści, a stanie się to za przyczyną państw narodowych.

Szacunek
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
Może być problem niedocenienia siły islamu, ale też trzeba mieć na uwadze kto finansuje najazd islamistów na Europę... m.in. G. Soros.

Zresztą tak naprawdę sprawa jest wielowątkowa i może Niemcy oraz ich przydupasy i nadzorcy mają plan wtłoczenia islamistów do Europy, rozwalenia krajów i chrześcijaństwa a później też islamu i stworzenia jednej religii światowej. Takie też są plany wedle NWO. Może faktycznie z islamem im się nie udać, ale przecież działania muzułmanów kierowane są przez immamów a więc wystarczy skaptować immamów a w Koranie jest tyle sprzeczności, że można zawsze coś znaleźć, aby ludziom przedstawić nowe zamierzenia Mahometa, który nakazuje teraz (po zniszczeniu chrzescijaństwo) nowe rozwiązania. To jak z rabinami i ich Talmudem... mają odpowiedzi na wszystko i często też one są sprzeczne a w sumie Żydzi i Arabowie to jednak Semici.

Warto też wspomnieć o tym, co o islamie w masonerii mówi dr S. Krajski - chyba największy w Polsce badacz tego ruchu. Otóż ostatnio odkrył (o czym tylko kiedyś przeczytał wzmiankę), że na 32 stopniu wtajemniczenia masoni przechodzą na islam, aby na 33 stać sie wreszcie Oświeconym osiągnąwszy cel jakim jest bóstwo kazdego oświeconego człowieka... Więc islam jest niejako drogą, etapem rozwoju oświeconych masonów. Ciekawe, nieprawdaż?

Zresztą aby to opisać, to chyba trzeba by napiosać ksiązkę a ja obecnie pracuje nad czymś co będzie opisywało stan gospodarki od 1989 roku do 2015.

Pozdrawiam
Obrazek użytkownika ro

ro
Faktycznie, bardzo ciekawe ( z tym przechodzeniem masonów na islam). Jeżeli prawdziwe! Bo skoro masoneria jest organizacją opartą głównie na zachowaniu tajemnicy, to skąd tacy ludzie jak dr Krajski wiedzą cokolwiek na temat wtajemniczeń masonów na takich "wyżynach"? ;-)
 
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

krzysztofjaw
Witam ponownie. Dr Krajski publikuje o masonerii od lat 90-tych XX wieku. Napisał kilkanaście książek świetnie popartych źródłami. Jeszcze nikt mu nie zarzucił jakiegos przekłamania czy publikowania niesprawdzonych informacji. Do każdej książki jest swietnie przygotowany i w większości opiera się na źródłach masońskich, co skutecznie redujuje jego krytykę. A te źródła to też nawróceni masoni. Mogę z czystym sumieniem przytaczać jego słowa bowqiem sam cenię publikacje oparte o źródła. O przechodzeniu na islam napisał sam aktywny mason między wierszami. Żadna tajność nie jest tak tajna, żeby nie dotrzeć chociaż do części prawdy. Pozdrawiam
Obrazek użytkownika ro

ro
"Żadna tajność nie jest tak tajna, żeby nie dotrzeć chociaż do części prawdy". 

To fakt!
Pozdrawiam
Obrazek użytkownika tł

Uzasadniona będzie też taka parafraza: Jean Claude van ... Chamm ;-)

Pzdr.
Obrazek użytkownika Hun

Hun
już sam początek, jak nasi kochani eurokraci idą do pracy... ;)
Pzdr, Hun

"...And what do you burn, apart from witches?   - More witches!..."

Więcej notek tego samego Autora:

=>>