Kolejni Polacy ofiarami muzułmańskich terrorystów

 |  Written by Andy51  |  0
Po raz kolejny w ataku muzułmańskiego terrorysty tym razem w Manchesterze zginęli Polacy. Niestety wśród 22 ofiar jest małżeństwo z Polski. Co robi PO ?  Z ust pani wicemarszałek Kidawy-Błońskiej słyszymy, że jak PO dojdzie do władzy to przyjmie 7 tys.  tzw. uchodźców.
Jak trzeba gardzić Polakami, żeby kilka godzin po zamachu składać taką deklarację, to jest plucie w twarz rodzinom ofiar, szczególnie polskim rodzinom osób, które zginęły .
Polacy bardzo często giną w zamachach muzułmańskich bandytów, tak było w Nicei , Brukseli, Berlinie i teraz w Manchesterze.
Jak trzeba być wyzutym z empatii , jak trzeba śmiać się w nos społeczeństwu polskiemu, które w znacznej większości nie chce wybrylantowanych młodych muzułmanów z komórkami w ręku, podających się za uchodźców , żeby kilka godzin po tym strasznym zamachu , w którym zginęła duża ilość dzieci ogłaszać , my jesteśmy za poprawnością polityczną i tych bandytów przyjmiemy.
Muzułmanie na terenie Europy , to po prostu zabawa w rosyjską ruletkę.  A jak pani Kidawa i PO chce muzułmanów, to niech przyjmą ich w swoich domach.
 
http://wiadomosci.wp.pl/dwoje-polakow-zginelo-w-manchesterze-6126000947656321a
http://www.fronda.pl/a/kidawa-blonska-przyjmijmy-7-tys-uchodzcow,93427.html
 
 
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>