KONIEC WYGŁUPÓW!

 |  Written by Dixi  |  39

 

Tak, dokładnie, koniec wygłupów!
Czytam, że pseudopartia Kukiza siedzi okrakiem na progu wyborczym, a, przy odrobinie szczęścia, może liczyć na jeden (tak – jeden) mandat w sejmie.
Czytam, że Kukiz urządził cating na kandydatów na posłów (a bierze w nim udział jakiś pociotek-psycholog o takim samym nazwisku)…
Casting!
Przesłuchania chętnych do posadzenia tyłka na stołku.
Jednym, jak się okazuje.
A chętnych multum.
Ja rozumiem, że są tacy, którym wydaje się, że „nie święci garnki lepią” i, zgodnie z powiedzonkiem Lenina (!) najlepszym ministrem może zostać sprzątaczka.
Rozumiem nawet, że różnym kanapowcom zapachniało życie za cudze pieniądze, czyli „przejście na zawodowstwo”.
Szkoda, że nie interesuje tych „polityków”, czyje to pieniądze.
Moim zdaniem „wódz” „narodowców” kark-Kowalski kompromituje się ostatecznie (o ile to w ogóle możliwe) stając do castingów Kukiza (a raczej jego sponsorów). To samo dotyczy Bosaka, który brał już kasę od Opary (czyli SOWA-y i OKO-a).
Tak zachowują się tylko szmaciarze, a na szmaciarzy nikt normalny, posiadający minimum instynktu samozachowawczego, nie zagłosuje.
Ruska agentura od dawna dorabia polskiej polityce trzecią nogę, a nazywa się ona „trzecią drogą”.
Na szczęście ani Tymiński, ani Lepper, ani Palikot nie zdominowali sceny politycznej, a łowcy kandydatów- cynicznych palantów (tu należy wymienić choćby Szeremietiewa czy Zawiszę) i zwykłych idiotów, którzy uwierzyli że wejdą prosto z ulicy do sejmu, spod znaku Ekranu 24, rozwalili tylko prawicowa blogosferę, ale nie uzyskali nic a nic poza tym.
Pora przestać się łudzić.
Nie ma żadnego Ruchu Narodowego.
Jest zbieranina pałkarzy (że zacytuję rozmówki Holochera) „bez patriotyzmu, jak bez kastetu, nie wychodź z domu”, niedorobionych faszystów od „pięciu piw”, zramolałych komuchów-grunwaldowców, ocipiałych żydożerców… Prawdziwi narodowcy to między nimi rodzynki, a i tak kompromitujące się samym przebywaniem w podobnym „towarzystwie”. „Narodowcy” mieli swoje piec minut, kiedy byli potrzebni PO i, przede wszystkim, Putinowi, do robienia zadym. Żeby coś tam podpalić i żeby poszło to na rachunek PiS. Ale PiS „stchórzył” i „uciekł”, więc „narodowcy mogli najwyżej pluć na Kaczyńskiego i jego partię. Do tego tylko się przydali, bo jako „trzecia droga”, walcząca z „bandą czworga” (co za skandaliczna „koncepcja”!), nie odnieśli żadnych sukcesów. W tej chwili „narodowcy” to resztki marginesu pałętające się (po prośbie) między Stonogą (już nieaktualnym) a Kukizem.
Tenże Kukiz, niedoszły (mam nadzieję) „koalicjant” (wedle niektórych nawet… konkurent) PiS zrobił wszystkich w bambuko (zaczynając od plebsu, a na „poważnych” publicystach kończąc), kreując się na trybuna ludowego, podczas gdy tylko ratował (za nasze pieniądze) swoją nadwątloną pozycję celebryty. Happening jak happening, koncerty, wyższe ceny biletów… szkoda, że kosztem Polaków a na korzyść Moskwy.
Całe te JOW-y to pomysł w stylów Bolka-Wałęsy – tyle że zamiast stu milionów Kukiz obiecywał każdemu menelowi… stołek w sejmie.
Tak więc – dość wygłupów!
PiS musi uzyskać zdecydowana większość parlamentarną, konstytucyjną.
Musi wygrać.
Potem będziemy go rozliczać.
Ja będę.
Po zwycięstwie.

5
5 (11)

39 Comments

Obrazek użytkownika Hun

Hun
...generalnie do dupy, tzn. do akuratnego ugniatania mózgu lemingozy, ale jedna rzecz mnie ciekawi...
Kukiz miał (chyba) naprawdę dość wysokie poparcie... Jak można "niespecjalnie" tak mocno spieprzyć taką sprawę? Jakoś to dla mnie niepojęte... Szukam drugiego dna, ale jakiż tam ze mnie "analityk", puch marny, ot co... Ciekawe, kiedy dowiemy się, "jak to poszło"?

Fajnie, że jesteś...smiley
Pzdr, Hun

"...And what do you burn, apart from witches?   - More witches!..."
Obrazek użytkownika max

max
Była marynarka, nie marynarki.... taki stary, przedwojenny chyba, dowcip.
Były media, nie ma mediów.

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

...Kukiz może odejść.

Kukiz służył za "alternatywę" d;a Dudy, ale Duda wygrał.

Może nie w cuglach, ale wygrał.

Dla mnie Kukiz to palant, facet wyśpiewujacy wulgarna, bluźnierczą porzeróbkę pieśni eucharystycznej ("Ksiadz proboszcz już się zbliza"), popierajacy jeszcze niedawno PO i antyszambrujacy u Bula-Komorowskiego, Tez mi "alternatywa"! Nie dziwie sie, ze tylu głupków sie na niego nabrało, ale boli mnie, ze nabrali sie (jak mawiał mój dziadek) "madrogłupcy".

 

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika max

max
Krach "operacji Kukiz" cieszy mnie niewymownie.
Entuzjaści antysystemowego kandydata (intensywnie promowanego w trakcie kampanii prezydenckiej przez proreżimowe media) nigdy nie zadali sobie pytania: "a jak to w ogóle się stało, że dowiedzielimy się o Pawle Kukizie"?
Wypromowany na potrzeby kampanii, jako pseudo-alternatywa dla PO, teraz przestał być potrzebny. Zostawiony sam sobie, "niknie w oczach".
Finansowany przez dolnośląską samorządową sitwę "kandydat" traci zwolenników z dnia na dzień. Gwoździem do trumny będzie operetkowe referendum, zapowiedziane na 6 września.

JOW-y? Mało kto z (byłych i teraźniejszych) zwolenników Kukiza wie, o co z nimi chodzi. Dla fascynatów idei: po prostu korzeń mandragory - panaceum, remedium na wszelkie bolączki.
Zainteresowanych konkretami zapraszam (bezwsytdnie, bo to mój blog) tutaj: http://blog-n-roll.pl/pl/jow-jow-jow-o-co-tu-chodzi#.VdJNJfmqpBc .

Dość wygłupów.


 

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że Kukiz nie stworzy partii. Ba, on przecież nie chciał.

Rozpierdalacz.

Wygłup i tyle.

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika fritz

fritz
Problem polega na tym, ze Kukiz i jego referendum wcale jeszcze nie przegral i dzieki pomocy PiS moze osiagnac swoje cele, a wiec likwidacje finansowanie partii przez panstwo co oznacza jednoczesnie likwidacje PiS srodkami finansowymi (tzn. PiS bez pieniedzy a partie zlodziejskie czy antypolskie bedac finansowanie przez zlodzieji, Niemcow i Rosje) i wprowadzenie JOW-ow.

Kukiz moze wygrac dzieki samobojczej i oblakanej wrecz akcji utrzymania referendum przy zyciu przez PiS.
Pomysl przeprowadzenia wyborow i referendum z dodatkowymi pytaniami, jest dokladnie z tej kategorii, a jest wlasnie rozwazany na powaznie.

Do tego dochodzi calkowite zalamanie kamapnii PiS w terenie.
Innymi slowy szef komitetu PiS, Karczewski robi wszystko co mozna zrobic, zeby PiS przerznal wybory.

Przerzniete wybory dla PiS to jest nie uzyskanie absolutnej wiekszosci.
 
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

...PiS niepotrzebnie stoi w rozkroku. Tutaj Duda jest zakładnikiem swojego wizerunku człowieka rozmawiającego ze społeczeństwem.

Kukiz z Komorowskim podłożyli mu minę, co zresztą ponownie utwierdza mnie w przekonaniu, że Kukiz to wyjatkowo szkodliwy palant, jeśli nie gorzej.

Kukiz zreszta nie krył, że liczy na referendum, bo ono znów o nim przypomni, a zamiast prawdziwego programu znów pojawią się populistyczne słowa-wytrychy.

Nota bene wypłynęły pierwsze informacje o listach - trochę gnojków (z RN), trochę dziadów (Morawiecki). Zbieranina (z dna promoskiewskiego śmietnika) "trzeciodrogowców", czyli destabilizatorów Polski.

I to ma być "nowe otwarcie"?

I to mają być przyszli koalicjanci?

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

... kupuje się hurtem, na tuziny, prosto z chodnika i to za grosze. To, że Ruscy finansują różne dziiiiiwne ruchy (a najbardziej lubią "narodowców" i, dla odmiany, separatystów - tez w sumie "narodowców") zostało juz ujawnione. Ale na różnych dupków stać przecież nawet lobbystów (ktoś myśli, że w Polsce banki czy supermarkety odmówią sobie zakupu), o oligarchach (w tym obcych) nawet nie wspominając.

PO (zgodnie z zasadą "PO nas chocby POtop") już widzi, że nie wygra, jedynym ratunkiem dla zdrajców i złodziei jest totalny burdel na scenie politycznej - wtedy nikt ich nie wyłapie i nie skaże.

I do tego własnie służy Kukiz (nota bene już finansowany z podejrzanych źródeł).

A różni frajerzy, niby tacy inteligentni, nadal obchodzą się z nim jak z jajkiem, cmokają nad nim i mu kibicują....

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
No po prostu:

Co o Twojej nieobecności tutaj sądziłam, doskonale wiesz!!!  cheeky

A teraz do "adremu".
Już o tym napisałam u Polfika i z Maxem nieco polemizowałam ;)
Kukiz może być użyteczny tylko w jednej sprawie - jeśli uda mu się odciągnąć od PO tych, którzy mają jej dość, a na PiS nie są jeszcze gotowi zagłosować. Tyle, że zdaje się rekrutacja na listy wyborcze coś ten, tego, ten...
Że PiS uzuska większość parlamentarną? To jest wysoce prawdopodobne, choć nie jest przesądzone.
Gorzej z konstytucyjną, ale może jeszcze Kopacz z ekipą na to ciężko i skutecznie zapracują???
 
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika max

max
Nie, nie, nie. :)
Znas moją opinie i znasz kalkulacje.
Ma przepaść, jak inne kanapy. :)

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika Szary Kot

Szary Kot
moją. Wiesz, że płakać po nim nie będę, że kompletnie nie moja bajka. Spekuluję tylko, kalkuluję i zastanawiam, jak tu zrobić, żeby PiS wygrał jak najwyżej!!! Jeśli Kukiz byłby w tym przydatny, można wykorzystać, jeśli nie, może przepaść.
Tak, tak, grzeczny kot, nauczył się cynizmu crying
 

"Miejcie odwagę... nie tę tchnącą szałem, która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem przeciwne losy stałością zwycięża."
Obrazek użytkownika ro

ro
Nie żebym był orędownikiem Kukiza-piosenkarza i Kukiza-polityka [choć wiem, że pochodzi z bardzo dobrego, patriotycznego gniazda - to też nie jest bez znaczenia], ale muszę (choć z pewnym ociąganiem) przyznać, że argumenty na korzyść Kukiza, które padły wczoraj w Klubie Ronina, nie są tak bardzo pozbawione sensu.

https://www.youtube.com/watch?v=g9OmpV_1J8w

Pozdrawiam. Dobrze, że jesteś. 
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

... na te argumenty.

Niemniej upierał się bedę, już teraz, że nadzieje zwiazane z Kukizem to przede wszystkim pobożne życzenia. Gorzej - rozpaczliwe próby ogłupiania siebie i inych.

Zbyt dobrze pamietam tych wszystkich wysublimowanych intelektualistów, którzy bredzili o "geniuszu politycznym" Wałęsy (tymczasem  "Bolek" wiedział z góry jakie bedą wyniki rozmów z władzą wprost od swego oficera prowadzącego, więc mógł spokojnie rozwiązywać krzyżówki).

Kukiz to zas.any "trybun ludowy" - a ci zazwyczaj są rozprowadzani (tak czy siak) przez Służby.

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

Z całej dyskusji wynika, że... Kukiz jest w gruncie rzeczy kłopotem. Powiedzmy, że dla wszystkich, ale na tym się kończy. Kukiz zbiera z dna co podleci (głebiej w szambie zgarniał tylko Stonoga). To "ruch" no name, zbieranina od pseudopatriotycznych kiboli po lewaków i anarchistów. Nierozpoznany, niesterowalny (pozornie, bo od sterowania są Służby - niekoniecznie polskie, o ile polskie w ogóle istnieją).

Naiwnością jest wmawianie sobie, że Kukiz to "szczery patriota", bo to tylko starzejący się estradowiec, którego koledzy odepchnęli od koryta, więc sią zbiesił. Szczerze, ale... "Troszku" późno.

Naiwnością jest liczenia na cokolwiek ze strony tej żałosnej zbieraniny Kukiza.

Tego panopticum.

Tych "oburzonych", a właściwie "wku.wionych" na cały świat, bez pomysłu na to, co robić dalej, ale próbujacych wspiąć się na sejmowe fotele (co jest w gruncie rzeczy nawet cwane, bo zapewnia godny byt).

Mam nadzieje, że nie zdobędą ani jednego mandatu i będzie naprawdę po kłopocie.

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika ro

ro
Zgadzam się. Kukiz jest kłopotem, ale chyba już przestaje być - ponoć któraś ze "Zjednoczonych Lewic" devil go wyprzedziła (a może obie).

Swoją odrobinę sympatii (a właściwie nadziei) wobec Pawła Kukiza czerpię stąd, że z jego ś.p. Ojcem miałem wspólnych znajomych i od nich wiem, że pan Tadeusz był porządnym człowiekiem i wielkim patriotą.

A że niedaleko pada jabłko... Czasem... Więc trochę wierzę w możliwość nawrócenia.
 
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

... co czuł ojciec Kukiza, kiedy ten śpiewał bluźnircze piosenki...

Niech bedzie, że doszło do nawrócenia, ale... to jeszcze nie powód, żeby kogoś od razu wybierać na prezydenta RP:):):)

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika max

max
Dixi, Ro - te piosenki były poza tym zwyczajnie kiepskie. Muzycznie kiepskie. :)
 

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

Z jakiej racji jakisz szarpidrut ma nam nagle robić politykę? Szczególnie,  że sam nie wie, czego chce (poza popularnością i kasą z koncertów).

Owszem, jeden aktor został kiedyś prezydentem USA (jednym z lepszych), ale Reagan przez większośc życia zajmował sie działalnością polityczną, a dokładnie - walką z komunizmem.

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika ro

ro
Żeby uczciwie - to w Polsce też jeden "szarpidrut" został premierem...
cheeky
Obrazek użytkownika ro

ro
Też sobie pomyślałem o jego Ojcu w kontekście tej piosenki (słyszałem tylko o jednej, nie jestem aż tak "w temacie").
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
... przeprosił za swoje wygłupy. A demoralizacja to demoralizacja. "Kto maluczkiego zgorszy, temu kamień u szyje...". Widziałem jak w te wakacje gówniarze śpiewali publicznie, w celach jawnie prześmiewczych, fałszujac na całego, "Barkę", dodając: "... i poznałem co to seks". Nikt nie zareagował (poza mną:):):)), a nawet poleciały z rozentuzjazmowanegotłumu większe bliźnierstwa... Baaaaardzo śmieszne!
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Danz

Danz
Welcome back Dixi!wink
Ile to już lat się znamy w blogosferze, 10, 12?  Znamy się z kilku forów, no i w realu też się spotkaliśmy.
Więc witaj. smiley
Co do Kukiza, to stawiam $100, że Kukiz wejdzie do nowego parlamentu.  Może będzie miał 6, może 9%, ale jeszcze o nim i o jego ludziach usłyszymy.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

... ale wolałbym, żebyś stracił tę stówkę:):):)

Wyobrazam sobie, że kukizowcy bedą się (o ile wejdą, a lepiej, żeby nie weszli) zachowywali w sejmie jak Samoobrona, albo... PSL. I tak dość, że Kaczuński przytulił ziobrystów (którzy też mocno dawali ciała).

Wariant koalicyjny już przerabialiśmy:(:(:(

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
... do czynienia z prosta alternatywą: Polska/anty-Polska, Kościół/anty-Kościól i... PiS/anty-PiS.
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

katarzyna.tarnawska
Wciąż nas "mało do pieczenia chleba", ale razem - musimy dać radę!
Dobrze że jesteś Dixi!
Chyba nawet "język Ci się zaostrzył"!
Walczymy - o być, albo - nie być!
Pzdr!
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

Zawsze miałem niewyparzony jęzor:):):)

A tak zwana "trzecia droga" powoduje, że toczę pianę z pyska.

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Recenzent JM

Recenzent JM
Witaj wirtualny przyjacielu.
Miło było Cię znów czytać, zwłaszcza, że, jak masz to w zwyczaju kolejny raz wyłożyłeś kawę na ławę, bez odrobiny pudru, nawet jej nie próbując owijać w bawełnę.

Serdecznie pozdrawiam.
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

... jest nudne i pracochłonne, a ja jastem leniwy:):):)

Wiliam A. Nolen w swojej książce (polecam) "Jak zostałem chirurgiem" porównywał różne typy lekarzy. No więc lekarz ogólny zlecałby w nieskończoność coraz to nowe badania, a chirurg chciałby od razu otworzyć pacjenta. Wszystko wie anatomopatolog, ale... już po czasie.

No więc ja mam mentalnośc chirurga - ciać, ciąć, ciąć!:):):)

Pewne rzeczy naprawde da sie dostrzec. Wystarczy tylko uwolnić się od balastu gdybania i racjonalizowania pobożnych życzeń.

Kukiz tylko pozornie jest antysystemowy. On jest, zwyczajnie i nie warto sie łudzić, że jest inaczej, antypisowski, jedzie na antykaczyzmie.

Owszem, 60% jego wyborców zagłosowało na Dudą (a mogło od razu, nie?), ale aż 40% oddało głos na Komorowskiego.

Komorowskiego!!!

Tacy to "antysystemowcy" i wyznawcy "trzeciej drogi"...

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Tomasz A S

Tomasz A S
Po powitaniu Dixiego, muszę tu stwierdzić, że po raz pierwszy nie zgadzam się z Danzem. Kukiz nie zdobędzie mandatu do Sejmu, łatwiej mu byłoby chyba do Senatu. Do sejmu wszedłby jedynie wtedy, gdyby wpuścił go na pisowską listę prezes.
Obrazek użytkownika max

max
W 2011 Janusz Palikot dostał 10%...
Co nie znaczy, że nie cieszyłbym się, gdyby kukizowców w Sejmie zabrakło.

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
... krótki żal:):):)
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

... go nie wpuści.
Zresztą Kukiz wcale się o to nie stara, bo nie chce tracić wizerunku totalnie zbuntowanego przeciw "establiszmentowi"...

Hak mu w smak. Niech spada. I tak za dużo wokół niego szumu oraz, niczym nie umotywowanych, nadziei.

A jego wyborcy niech zmądrzeja, albo też niech spadają na drzewo.

Lepiej, żeby w ogóle nie głosowali, jeśli mają głosować głupio.

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika max

max
No rzecz w tym, ze w Polsce istnieje całkiem spora grupa aktywnei uczetsniczących w wyborach, którzy głosują od prawa do lewa, bez pojęcia. Nie bez powodu wspomniałem właśnie Palikota. Oni nie zniknęli, istnieją dalej. Istotnie, lepiej, żeby zostali w domach...

"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo."
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

Facet mówił, że zagłosuje na SLD albo na... KPN.

To niech już lepie taki zostanie w domu i nie korzysta z prawa wyborczego.

G-no chłopu, nie zegarek.

Na szczęście nie ma porzymusu głosowania:):):)

PS

Jeszcze raz przypomne, że prawie połowa kukizowców głosowała na Komorowskiego.

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika krisp

krisp
Kukiz nie moja bajka, jako burzyciel a nie budowniczy. Jeśli odbierze głosy PO w najbliższych wyborach, podobnie jak Komorowskiemu w wyborach prezydenckich, to cały pozytyw jego obecności. Polska jest wystarczająco rozwalona, żeby ją oddawać na pastwę ludzi o takich pomysłach.

A tak w ogóle​ - WITAJ. :)

krisp
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
... głosy PO. Może odebrać PiS, a to, nie waham się to powiedzieć, niemal zbrodnia. "Trzecia droga" to ślepy zaułek. Zwyciestwo Dudy i jego fantastyczne zachowanie po objęciu prezydentury stworzyło całkiem nową sytuację. Duda to PiS w najlepszym wykonaniu. Kto jeszcze się nie przekonał... zostanie idiotą na zawsze. A lepiej, żeby idioci nie głosowali.
Kaczyński, jako jedyny, ma jasną wizję Polski. Niezmienną od kilkudziesięciu lat. Postkomuna, wliczając w to PO, zrujnowała nasz kraj tak bardzo, że naprawdę trudno będzie go odbudować. Moim zdaniem wszystkie "wynalazki" mogą tylko zaszkodzić w tym zbożnym, a trudnym jak cholera, dziele,
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Obrazek użytkownika germario

germario
Do zmiany, radykalnej zmiany ukladu okrągłostołowego i odsuniecia POlszewików od władzy, PiS musi w wyborach zdobyć większość parlamentarną do utworzenia samodzielnego rządu, a najlepiej większość konstytucyjną, a Kukiz niestety może to uniemożliwić. Nie wiem czy na tym nie polega jego zadanie.
Obrazek użytkownika Dixi

Dixi

Nie czas teraz na szukanie "alternatywy" dla PiS.

"Drugie płuco prawicy" (jak uroczo nazwał "narodowców" Gadający Grzyb) okazało się tworem obcym i skarlałym. Przeszczep się nie udał, ale "trzeciodrogowcy" nadal pchają sie do polityki drzwiami i oknami. A właściwie - przez zsyp, bo tym jest "inicjatywa oddolna" Kukiza.

--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Więcej notek tego samego Autora:

=>>