Niemcy - na zawsze.

 |  Written by boldandcharm  |  11
  Są takie zbrodnie, które nie zostaną zapomniane, a dokonujący ich będą nieśli przeklęte brzemię i to brzemie do końca czasów będą przekazywać swojemu potomstwu, a ono kolejnym pokoleniom. Upadlające brzemię na zawsze wypalone w zbiorowym sumieniu narodu. Odbierające mozliwość pełnego radowania się z dokonań przeszłych i teraźniejszych pokoleń. Najwybitniejsze filozoficzne rozprawy, najlotniejsze poezje, najwznioślejsza muzyka, najwybitniejsza architektura skażona takim piętnem marnieje i kurzczy sie do postaci niewytłumaczalnego, straszliwego paradoksu, Każde obdarzone rozumem ludzkie stworzenie musi zadawać sobie pytanie: Jak naród mogący tworzyć najwyższe piękno, może tworzyć niemal doskonałą brzydotę najokrutniejszej,masowej zbrodni? Kolejne pytanie, logicznie postępujące za pierwszym brzmi: Ile w takim razie wartości, prawdy i dobra jest w dorobku kulturalnym, intelektualnym takiego narodu? I kolejne pytanie: Ile z resztek narodowego honoru odbiera sobie nacja zbrodniarzy, próbując przelać własne winy na swoje ofiary i brukać nimi ich dzieci..
 Odpowiem za siebie.
 Dymiące kominy krematoriów, przestrzenie które zbudowali na ziemi Niemcy, ogrodzone drutami i inne które posiedli, a które zamienili w ogrody szatana, gdzie istota ludzka traciła wiarę w Boga i jakąkolwiek nadzieję. Za te ogrody sztana, które zaszczepili we własnych sercach, a po których chodzili wyniośli jako rasa panów, wśród upokarzanych i mordowanych z nieludzką skutecznością narodów - za to nieopisane w dziejach swiata, przemyslane do głebi, zindustrializowane zło -  żal mi was Niemcy i nienawidzę was. Za każdą wypowiedź, każde wypisane słowo, które cynicznie , programowo, a nawet przypadkowo próbuje przelawać wasze winy na mnie i mój naród, nienawidze was i odbieram jakąkolwiek wartość dotychczasowym waszym próbom i wszelkim formom waszej ekspiacji. 
 Wierzgajcie próbując zrzucic nieusuwalne piętno, które jako naród przyjeliście z uniesionymi i wyprostowanymi rękoma i usmiechniętymi twarzami, Jedyne uczucie jakie się we mnie rodzi gdy na was patrzę to ulga, że ja Polak, czuje się przy was czysty i niewinny,
 Pozostaniecie do bólu, a przez to przerażająco przewidywalni. Na pytanie Boga o wybór błogosławieństwa lub przeklaństwa, wybierzecie w końcu to drugie i przyjdziecie z nim do nas niosąc zniszczenie, upodlenie i zagładę.
 Na zawsze- Niemcy.
 
5
5 (7)

11 Comments

Obrazek użytkownika Torpeda Wulkaniczna

Torpeda Wulkaniczna
bo traktuję ten wpis jako bardzo osobiste i szczere wyznanie nie będąc jednak do końca przekonanym o takim  zerojedynkowym traktowaniu Niemców - nie mogę napisać, że ich nienawidzę.

Mimo tego, że pouczają nas o demokracji, kłamią i przeinaczają aktualne wydarzenia oraz - powoli - historię. Możnaby wiele napisać -  także o naszych, swojskich klepanych po pleckach erzacdojczach.

Smutny ten Pana wpis, ale :
"Niech się gazeta Neues Deutschland wstrzyma z wstępniakiem o pomocy,
bo tu są ciagle  ludzie którzy
budzą się z krzykiem
w środku nocy..."

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

Obrazek użytkownika boldandcharm

boldandcharm
  Napisałem krótko za jakie "ponadczasowe dokonania" nienawidzę i wspólczuję, a za jaką małą, dziejową tchórzliwą podłość tylko nienawidzę. Są to odczucia towarzyszace konkretnym przemyśleniom i wnioskom. Nie zaprzatają mi serca. Moim stałym odczuciem wynikającym z konfrontacji mojej polskości z ich bytem jest poczucie przyzwoitości i niewinności. Dla mnie jako Polaka odczucie komfortowe, dla Niemca przeczuwany i odpychany wszelkimi sposobami koszmer.
Obrazek użytkownika maxymilian

maxymilian
..."Jak naród mogący tworzyć najwyższe piękno, może tworzyć niemal doskonałą brzydotę najokrutniejszej,masowej zbrodni?"..
Czy Oni napewno sa Narodem ? czy przypadkowym zlepkiem indywidualnosci ,ktorych laczy ZLO ?
Co jest i bylo Prawdziwe , Autentyczne,,,Zlo ktore czynili i czynia przez caly okres swej Histori czy ulotne mysli i nuty koloryzujace wstretna i zatrwazajaca zawartosc i jakosc Ich kultury..Pokrywajace i ukrywajace zwodniczym blichtrem ,Prawde o nich samych.. ..
Obrazek użytkownika boldandcharm

boldandcharm
 Tak , Niemcy są narodem, który wynalazł jak inne skuteczne państwa trwałą forme swojej państwowości. Nie wiem czy przedstawię tu czytelną metaforę, ale zapakowali oni swoją państowość, narodowość w trwałą metalową tubę. I tu OK. Tylko ich tuba ma kształt łuski pocisku, a napełniona jest najokrutniejszym łajnem, zakończona pociskiem sciętym na czubku, żeby robił dużą dziurę. Na tej ścięrej powierzchni widnieje przepiękna snycerska robota, akant i takie tam. To jest właśnie niemiecka kultura. Całe niemcy tak spakowane leżą w komorze potęznego gnata, który nadal dymi z lufy i spryskany jest krwia zamordowanych.  Na ich kulture nie można patrzeć inaczej, jak tylko przez lufę tego gnata.
Obrazek użytkownika karlin

karlin
w sferze cywilizacji państwowych, narodowych, to wciąż gówniarz, mający ledwie sto kilkadziesiąt lat. Przedtem setki lat rozbicia na księstwa i królestwa, oraz wzajemnych bijatyk. Gówniarz niezwykle inteligentny, sprawny, pomysłowy, ale obarczony fatalną spuścizną i mieszanką genetyczną. Rozkoszne widmo potęgi Cesarstwa sprzed tysiąca lat i koszmar oraz okrucieństwo wojen religijnych. Idea pruskich koszar, jako jedyna, sprawna państwowo, jednak nadająca się wyłącznie na maszynę do podboju i wewnętrznej tresury oraz zniewolenia. Tak jest do dzisiaj, zmieniły się tylko metody. Ja rozumiem histerię Makreli, wydzwaniającej do Dudy, żeby zrobił coś z tymi, zamachującymi się na jej piątą, medialną kolumnę. Pod względem wyżyn intelektualnych, osiągnięć nauki i kultury to prawdopodobnie nacja, która jest przekonana, że wszystko zrozumiała i w związku z tym na wszystkim może położyć krzyżyk. W takim klimacie doły owej nacji przeważnie chleją piwo i - żeby się kompletnie nie zdegenerować - słuchają rozkazów, jak się degenerować w sposób zorganizowany. Z Niemcami można handlować, nie da się układać, bowiem oni albo są posłuszni, albo wymagają u innych posłuchu. I najlepiej z nimi nie graniczyć.
Obrazek użytkownika Danz

Danz
Jednego nie można Niemcom oddać, posiadają elity polityczne zorientowane na wzmocnienie i ekspansję państwa niemieckiego. Słuchając rozmów "u Sowy" ma się natomiast wrażenie, że mamy do czynienia z tępymi, wulgarnymi dresiarzami, którzy są zainteresowani tylko tym, aby jak najwięcej ukraść, a Polska to taka dojna krowa, którą można na koniec zarżnąć, aby dresiarze mieli zysk.
Wpływy z VAT-u pokazują jak setki miliardów złotych zostały "wytransferowane" przez dresiarzy.
To co się dzieje w Polsce pokazuje jak bardzo nie po drodze rządowi w Berlinie, tym bardziej z reformą państwa polskiego.
Pozdrawiam.

Cytat:
Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. 
Empedokles

Obrazek użytkownika boldandcharm

boldandcharm
 Owszem Danz.. Weż pod uwagę, że wzmacnianie i ekspansja niemieckigo państwa z pomocą jego elit, wiąże się zawsze z osłabianiem i exterminacją elit naszego państwa. We współpracy z braćmi moskalami ta exterminacja przebiegała ostatnie wieki tak sprawnie, że zamias elit, mamy obecnie Sowę.
 Wybacz, ale za elity nie biorę tych , którzy nie potrafią, nie mogą  lub nie chcą zaspokoić głodu sprawiedliwości, stają oddawać pokłon bohaterom u boku złodziejki i aferzystki. Ani tym bardziej za elitę nie biorę samej złodziejki i jej kamaryli, to chyba jasne. Wybacz Danz, Za elite nie biorę również całego belwederskiego wsadu, który w najlepszym razie rozgrywa obecnie swoje ambicje kosztem racji stanu,
Pozdrawiam również.
Obrazek użytkownika alchymista

alchymista
Bez Rosji Niemcy nie dokonaliby żadnej ze swoich najwiekszych zbrodni. Kampania polska 1939 zakończyłaby sie ich wielką klęską, więźniowie ówcześnie istniejących obozów koncentracyjnych zostaliby uwolnieni. Prawdopodobnie również krucjatę na Sowiety poprowadziłby kto inny, i w inny sposób oraz w innym czasie.
Dlatego mówiąc o Niemczech zawsze trzeba dodawać ...i Rosja. Niemcy i Rosja, Rosja i Niemcy - ta para jest źródłem nieszczęść Europy i Polski.
Obrazek użytkownika Torpeda Wulkaniczna

Torpeda Wulkaniczna
że kanclerz Schröder , informujący Świat, iż "czas pokuty Niemców dobiegł końca"  i błyskawicznie najęty przez Gazprom  - ciągle tam siedzi.
I na pewno nie próżnuje.

Charakterystyczne były reakcje moich znajomych Germanów ; "no, tak się nie robi, zostawił ogromny niesmak, a fe gdzie jego honor, mało mu pieniędzy..."
I ani słowa refleksji ( i niepodejmowanie rozmowy na ten temat), że przecież nie o pieniądze tu chodzi, tylko o politykę.

Pozdrawiam wszystkich
 

<p>"...upon all us a little rain must fall."</p>

Obrazek użytkownika ro

ro
Czy zauważyli Państwo, że "Starą Pieśń Niemców", czyli 
"Deutschland, Deutschland über alles"
da się śpiewać na tę samą melodię, co tak zwany hymn Unii Europejskiej?

Mozart i Bethoven antycypowali?
 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>