No i co nadzwyczajna kasto?  w Austrii wyrok po jednym dniu procesu

 |  Written by Andy51  |  0
Nadzwyczajna kasta nie daje o sobie zapomnieć.  A to I Prezes Sądu Najwyższego  pani Gersdorf  żali się bidula, że za 10 tys. zł  brutto da się żyć tylko na prowincji. Z kolei gwiazda KRS sędzia Żurek, opowiadał na zamkniętym spotkaniu z sędziami ze Szczecina o rzekomym terrorze wobec niego samego i kolegów po fachu: pogróżkach, przebijanych w autach oponach, a nawet wypowiadaniu umów o prowadzenie rachunków w bankach.
Spytany o dowody nie potrafił ich wskazać  i „ rura mu zmiękła”.  Jak działają sądy pokazuje sprawa Marka Kubali, sprawa w sądzie ciągnie się bagatela 16 lat.
Za wzór naszym sędziom można wskazać sędziów austriackich,  gdzie emigrant oskarżony jest o zabójstwa a sprawa potrwa jeden dzień.
Donosy nomen omen pana Prawdy z przedstawicielstwa KE  na Polskę o rzekomym terrorze przez państwo polskie w stosunku, pochodzi ze środowiska sędziowskiego a być może od samego pana sędziego Żurka, gdyż język użyty w donosie na Polskę, jest prawie tożsamy z wystąpieniem sędziego Żurka.
Zamiast brać przykład z sędziów austriackich , polscy sędziowie dołączają do polskiej Targowicy donosząc na Polskę do Brukseli.
 
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-austria-27-letni-imigrant-oskarzony-o-20-morderstw,nId,2357206
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/marek-kubala-sad-procesy-z-prokuratura,205,0,2267853.html
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/543346,prof-gersdorf-za-te-ok-10-tys-brutto-dobrze-zyc-mozna-tylko-na-prowincji.html
http://wpolityce.pl/polityka/328595-nasz-news-szykany-wobec-sedziow-prokuratura-poprosila-o-dowody-ale-sedzia-zurek-nie-chcial-ich-ujawnic
 
 
 
0
Brak głosów

Więcej notek tego samego Autora:

=>>