Witamy serdecznie!!

 |  Written by admin  |  0

Interesujesz się polityką? Piszesz bloga? Dobrze trafiłeś. W tym miejscu powstaje serwis tworzony przez blogerów dla blogerów. Znajdą się tutaj najnowsze informacje z kraju i ze świata, agregacje popularnych blogów, blogi wewnętrzne serwisu - jednym słowem, będziemy poruszać najciekawsze i jednocześnie najbardziej kontrowersyjne tematy.

Celem naszym jest stworzenie przestrzeni będącej alternatywą dla jednolitej interpretacji wydarzeń proponowanej przez mainstreamowe media. Odtrutki na multimedialną papkę. Tutaj będziesz mógł napisać to, co naprawdę myślisz o tym, co nas otacza. Na zarejestrowanych użytkowników będą czekać specjalne funkcje, takie jak: dodawanie treści do ulubionych, subskrypcje, możliwość komentowania i oceniania treści. Naszym zamiarem jest stworzenie serwisu skupiającego społeczność blogerską i wzmacniającego więzi pomiędzy czlonkami tej społeczności. Oczywiście, nawet my sami nie wiemy dokładnie jaki będzie kierunek rozwoju tej strony. Chcesz mieć na to wpływ? Jeśli jesteś blogerem, dołącz do nas już teraz, by współtworzyć z nami ten serwis. Jesteśmy otwarci na współpracę, do której zapraszamy blogerów, komentatorów i czytelników.

Nie interesujesz się polityką? Nie piszesz? Nie szkodzi. My Cię do tego zmotywujemy. Odwiedzaj nas często, a na pewno zauważysz pojawiające się nowe funkcje serwisu. Chcesz nam pomóc - zareklamować naszą stronę? Mamy dla Ciebie bannery.

Pozdrawiamy!!

ekipa Niepoprawni.pl

skontaktuj się z nami

załóż konto 

Więcej notek tego samego Autora:

=>>