Ostoje PiS oprócz Prezesa, Kamiński, Macierewicz, Waszczykowski i Ziobro

 |  Written by Andy51  |  0
Totalna opozycja z PO na czele wespół zespół z mediami głównego nurtu nie mogąc w żaden sposób pokonać  obozu rządzącego z PBSz na czele, stosuje technikę szczekającego kundla, który robi dużo hałasu a tak de facto nie jest groźny . Wystarczy tupnąć nogą a taki kundel  będzie uciekał ze skowytem i podwiniętym ogonem.
Totalna opozycja próbowała już odwołać  min. Szyszko , cały rząd, teraz ostrzą piki na min Waszczykowskiego i Macierewicza. W zeszłym roku próbowali  odwołać min Jurgiela i już raz min. Macierewicza.
Ci ministrowie , którzy realnie chcą zmienić Polskę są bezpardonowo atakowani przez tych , którzy chcą, żeby był tak jak dawniej.
Cały rząd stoi opozycji ością w gardle a w szczególności min. Ziobro za reformę sądownictwa i zmiany w  KRS, min. Waszczykowski za prowadzenie propolskiej polityki zagranicznej , w której liczy się racja stanu Polski , a nie klepanie po plecach oraz za projekt ustawy o służbie zagranicznej, z której mają zniknąć dawni esbecy.
Rp znalazła miejsce pracy dla Waszczykowskiego w ONZ co upubliczniła w swojej gazecie.
Min. Macierewicz to dla totalniaków to istny demon, reorganizacja polskiej armii, dozbrajanie jej i OTK  są nie do przełknięcia dla nich.
Czekam kiedy nastą pi atak na min Mariusza Kamińskiego ministra bez teki w rządzie PBSz , koordynatora służb specjalnych.
Prezes JK to dla totalników to samo zło, który opowiada za wszystko , nawet za powodzie w Chinach, trzęsienie ziemi w Chile, itp. Nie potrafią zrozumieć , że dla Prezesa najważniejsza jest Polska , a ci co go obszczekują kipią ze złości, że nic na Prezesa nie mają.
Tak w ogóle to cały rząd pracuje dla Polski a nie dla siebie czy swoich pociotków, stąd ta nieopisana wściekłość.
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>