Petycja kierowana do Posłów do Parlamentu Europejskiego

 |  Written by Tomasz A S  |  5

3 lutego 2014 r. Parlament Europejski będzie głosował nad przyjęciem rezolucji (tzw. Raport Lunacek - polska wersja raportu oraz jeszcze bardziej radykalne poprawki do raportu) postulującej przyznanie szerokich przywilejów osobom homoseksualnym, biseksualnym, transseksualnym i interseksualnym (LGBTI) w kwestii adopcji dzieci, wykonywania zawodów pedagogicznych, zawierania związków małżeńskich etc.

Podpisując petycję możesz przyczynić się do odrzucenia tej rezolucji!

 

Po fiasku rezolucji promującej aborcję (Raport Estreli) odrzuconej przez Parlament Europejski 10 grudnia 2013 r. przewagą tylko 7 głosów, lobby LGBTI nie ustaje w wysiłkach, aby przez system prawny narzucić swą wizję życia i świata całemu społeczeństwu. Już 3 lutego 2014 r. pod obrady Parlamentu Europejskiego trafi projekt rezolucji pt. Raport Lunacek, który pod pretekstem niedyskryminacji, chce postawić osoby LGBTI ponad prawem i obdarować nieracjonalnymi przywilejami, tj. umożliwić homoadopcję, wpływ na program nauczania szkolnego wolny od jakiejkolwiek kontroli społecznej, obsadzanie w roli pedagogów i nauczycieli oraz dopuścić „małżeństwa” homoseksualne.

Homoadopcji sprzeciwia się prawo naturalne i zdrowy rozsądek. Jakby tego było mało argumentów przeciwko niej dostarcza także współczesna nauka. W ostatnich latach niezależne instytuty badawcze dowiodły, że wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne wywiera negatywny wpływ na dziecko i nie może się równać wzrastaniu w rodzinie złożonej z matki i ojca.

Naukowcy (m.in. Mark Regnerus, Douglas W. Allen) wskazują, iż u osób wychowywanych przez homoseksualistów, odkryto aż 24 rodzaje negatywnych skutków wychowania. Potwierdzono także, że dużo lepiej radzą sobie osoby dorastające się w stabilnych rodzinach, opartych na związku kobiety i mężczyzny. Osoby takie mają m.in. większe szanse na odniesienie sukcesu życiowego, a więc nie są zagrożone ubóstwem itp.

Rezolucje Parlamentu Europejskiego wyznaczają kierunki, więc ich efekt może być dostrzegalny w perspektywie kilkuletniej. Naiwnością byłoby jednak twierdzenie, że homoadopcja i inne postulaty europejskiego lobby LGBTI nie grożą Polsce.

Małżeństwa homoseksualne i homoadopcja w majestacie prawa nie śniły się większości Francuzów. Faktem jest jednak, że parę miesięcy temu w 2013 r. Francja stała się dwunastym krajem w Europie dopuszczającym adopcję przez osoby homoseksualne (inne państwa to: Wielka Brytania, Hiszpania, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja i Norwegia, Finlandia, Niemcy, Szwajcaria i Słowenia). Przeciwko tym zmianom prawnym we Francji demonstrowano w 2013 r. na niespotykaną nigdy dotąd skalę (np. milionowe manifestacje „La Manif Pour Tous” http://www.lamanifpourtous.fr/en/. oraz tysiące demonstrantów „Veilleurs” co wieczór w setkach miast – zobacz wideo).

Czy Polacy zgodzą się na te skutki? Wyraźmy nasz protest już dziś!

Nasza petycja (tak jak petycja odnośnie Raportu Estreli sprzed miesiąca) dotrze do europosłów kluczowych dla sukcesu głosowania. Poprzednie kampanie mailowe dotyczące Raportu Estreli przyczyniły się do przekonania niezdecydowanych posłów (ponad 80 tys. e-maili od obywateli krajów UE).

Wejdź na link i podpisz:
http://citizengo.org/pl/3107-zatrzymaj-rezolucje-forsujaca-homoadopcje-w...
 

5
5 (2)

5 Comments

Obrazek użytkownika Tomasz A S

Tomasz A S
Do tej chwili zebrano już 16.067 podpisów.

Czyli ponad 10.000 podpisów od czasu umieszczenia mojego wpisu na BnR czyli w ciągu około 8 godzin!
Obrazek użytkownika Amelia

Amelia
Świat się kończy jeśli człowiek musi walczyć o to co normalne. Para pederastów to nie małżeństwo, to nie rodzina. To twór wzajemnej kopulacji i nastawienia na seksualne przyjemności. Wara od dzieci !!! Europa stacza sie na dno. Dlatego tak walą w Kościół jak opetani! Bo W Polsce Kościół stoi im na drodze. Jak im sie uda i zniszczą ostoje moralności to zjedzą nas żywcem degeneraci.Bóg, Honor, Ojczyzna . Te trzy. Ojczyznę ubabrali w błocie, honoru nie maja, Bóg im przeszkadza. Jak adopcja, mój Boże widzisz to i nie grzmisz!

Amelia

Więcej notek tego samego Autora:

=>>