Tęczowy Szumełda szykuje się na miejsce Kijowskiego

 |  Written by Andy51  |  0
Już we wrześniu czy październiku ubiegłego roku w Fundacji Batorego , Agnieszka Holland i Eugeniusz Smolar krytykowali poczynania Kijowskiego. Swoją drogą kto wylansował takiego typa na gwiazdę KOD-u? Krytyka przez Smolara i Holland była zwiastunem tego co się obecnie dzieje.
Podwórkowy geszefciach, niepłacący alimentów na swoja trójkę dzieci, stał się nagle gwiazdą obozu liberalnego w walce o demokrację. Ale każdy ma swojego Brutusa. Takim Brutusem dla Kijowskiego stał się tęczowy Szumełda, ten sam, który próbował zakłócić pogrzeb Inki i Zagończyka w Gdańsku.
Szumełda był nieodstępującym na krok alimenciarza, był z nim w PE i innych miejscach  Europy zachodniej gdzie wspólnie  szkalowali Polskę.
Ale przyszła „kryska na Matyska”. Widocznie wajchowi postanowili coś zmienić , przypuszczam że  na pewno poszedł kontrolowany przeciek do RP i Onetu , że to co miało zostać zrobione dla „idei” , geszefciasz brał za to pieniądze , co prawda na firmę żony, ale to tak jakby szło do kieszeni Kijowskiego.
Jego były przyjaciel Szumełda pogrąża swego guru od demokracji mówiąc , że jego firma (Kijowskiego) nie  wykonała tych usług , na które była wystawiona faktura.
Także koordynator KOD we Francji powiedział, że udostępni faktury , które świadczą o tym, że pieniądze zbierane przez naiwnych, zamiast na KOD szły na markowe perfumy i odzież  dla Kijowskich.
Swoje 5 groszy dołożył członek zarządu Parol, który z niejednego pieca chleb jadł. Wszystko wygląda na to, że Szumełda, znajomy Tuska zastąpi niewygodnego już dla nikogo Kijowskiego.
http://wpolityce.pl/polityka/322582-szumelda-pograza-kijowskiego-jego-firma-nie-wykonywala-uslug-informatycznych-dla-kod-przewodniczacy-powinien-sie-zawiesic
http://www.rp.pl/Polityka/301089950-Ciemne-chmury-nad-Kijowskim.html#ap-3
https://dorzeczy.pl/kraj/18897/Markowe-ubrania-i-perfumy-dla-Kijowskich-z-pieniedzy-KOD.htmilustracja z:http://gazetabaltycka.pl/wp-content/uploads/2013/11/szumelda.jpg
Hun
0
Brak głosów

Więcej notek tego samego Autora:

=>>