Tak było - Smoleńsk

 |  Written by Smok Eustachy  |  1

Wreszcie wszedł do dystrybucji na DVD "Smoleńsk" Ryszarda Krauze. W końcu jest jakaś podpórka w dyskusji z różnymi analfabetami funkcjonalnymi, nie ogarniającymi różnych wątków, jak np. amerykańskiego pismaka. Próby zgłębienia przyczyn wylotu Fido do Ameryki, który jednak obciążył budżet filmu przerosły zdolności intelektualne różnych domorosłych krytyków. No nie ważne. Zaczynam od przeglądu fotosów z filmu pokazujących, jak było. I możecie się skłapciać ale tej prawdy nie zatrzecie. Czekajcie teraz Trump doszedł do koryta w USA i teraz panuje panika, bo może ujawnić, co wie o Smoleńsku. A może nie ujawnić. W każdym bądź razie tak było:

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

 

Mamy tu ogólny widok baraka kontroli lotu na Siewiernym, odlatującego Iła wraz z niewyjaśnionym komunikatem, explozję i destrukcję Tupolewa, polskiego (! - lemingi myślę, że rosyjski!) dyplomatę na służbie Rosji - akcje odbierania nagrań. W końcu motłoch na Krakowskim i w Krakowie. Jeszcze idiotyczne przesłuchanie rodzin ofiar jest.

CDN

Tytuł:     Smoleńsk
Reżyser:     Krauze Antoni
Obsada:     Łotocki Lech , Fido Beata , Dałkowska Ewa
Data premiery DVD:     2017-01-19

5
5 (2)

1 Comments

Obrazek użytkownika alchymista

alchymista
A nie wszystko się w nim broni. Wątek Turowskiego - o ile o niego tu chodzi - w ogóle nie przyszedł mi do głowy. Coś tu nie zagrało akurat. Ale jeśli ja tego nie wiem, to skąd leming ma to wiedzieć?

Wyjazd do Chicago można było zrealizować mniejszym nakładem kosztów. Po prostu - kamerzysta kupuje bilet, robi kilka ujęć i wraca. Fido wędruje po atelier i sprawa załatwiona. A tak to rodzą się podejrzenia, że autorzy filmu chcieli sobie wyjechać.

Niemniej jednak oceniam ten film pozytywnie i czekam na następne.

Więcej notek tego samego Autora:

=>>