Timmermans przyjedzie do Michnika i pocałuje go w stopę

 |  Written by Andy51  |  0
Lewak ciągnie do lewaka. Jeden z najbardziej agresywnych krytyków rządu polskiego, wyglądający na jowialnego pana , ale skończony lewak Franz Timmermans , przyjeżdża do drugiego lewaka Michnika , któremu katolicka i konserwatywna Polska stoi ością w gardle.
Rząd polski i słusznie nie chce rozmawiać z Timmermansem i widocznie w drodze rekompensaty co prawda z prywatną wizytą, zawita on u guru lewactwa Adasia Michnika.
Brakuje tylko Sorosa ale on mimo tego, że lewak ma kasę, ale wydaje się , że nie chce kupić kolejnych udziałów w GW, która wpadła w korkociąg i z coraz większą szybkością zmierza do nieprzekroczenia nakładu 100 tys. sztuk.
Wymienieni przeze mnie trzej panowie mają jeden cel, chcą na wzór i podobieństwo człowieka radzieckiego, stworzyć człowieka europejskiego, który nie będzie miał żadnych wartości, nie będzie religijny a  jedynym wyznacznikiem będzie mamona i poprawność polityczna.
Na szczęście są takie kraje jak Węgry i Polska, które nie dają się spacyfikować poprawności politycznej, do których dołącza coraz więcej  zwykłych Europejczyków.
Mimo nachalnej propagandy przeważnie lewicowo-liberalnych mediów, ludzie wiedzą swoje, a popularność partii konserwatywnych i prawicowych wzrasta.
 
https://wpolityce.pl/polityka/340116-establishment-w-narozniku-dziejow-timmermans-przybedzie-z-wizyta-do-polski-do-samego-adama-michnika
 
0
Brak głosów

Więcej notek tego samego Autora:

=>>