Tusk - ostatnia nadzieja III RP.

 |  Written by Andy51  |  0
Cała totalna opozycja z Obywatelami RP i KOD-em czeka na Tuska, który wiedzie do Polski na białej szkapie albo jakiejś cherlawej chabecie do Polski i wygra wybory prezydenckie w 2020 r.
Już usłużne sondażownie  publikują sondaże , że Tusk w 2020 wygra z Dudą. A co robi Tusk w Polsce ? ano to co lubi najbardziej , harata w gałę. W Sopocie czekała na niego grupa ta co zwykle z takimi postaciami jak tęczowy Szumełda, ten od  Smoleńska Arabski, był cień Wałęsy Borowczak, były minister Orłowski, z lwią grzywą prezydent Karnowski , znawca zegarków Nowak, itd.
Czyli crème de la crème tych, którzy chcą, żeby było jak dawniej. Tusk znalazł czas , żeby wspólnie z Komorowski , Borusewiczem ale i Kijowskim, panią z hełmem na głowie, odsłonić tablice, temu, który w czasie wojny bardziej bał się bardziej Polaków niż Niemców oraz zastopował przyznanie Orderu Orła Białego rotmistrzowi Pileckiemu , poświęcona  tzw. profesorowi Bartoszewskiemu  na budynku ZAiKS w Sopocie , gdzie od czasu do czasu przebywał.
Wszystkie ręce na pokład w mniemaniu tych co jedli z ręki możnym tego świata a zwłaszcza Niemcom chcą, żeby Tusk był prezydentem RP. Machina pijarowska już ruszyła zobaczymy co jeszcze wymyśli totalna opozycja.
http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/a/w-sopocie-odslonili-tablice-pamieci-w-bartoszewskiego-na-uroczystosci-tusk-i-komorowski-zdjecia,12012172/
 
 
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>