Ujawniajmy osiągnięcia „kasty”, syn sędziego TK w WSA

 |  Written by Andy51  |  0
 Dla kasty larum grają. Minister Ziobro proponuje zmiany w prawie, a kasta rzutem na taśmę , próbuje metody faktów dokonanych. Otóż   we Wrocławiu było do obsadzenia miejsce w WSA, spośród wielu kandydatów liczyło się dwóch. Profesor prawa i syn sędziego TK. Pomimo tego, że na zgromadzeniu ogólnym sędziów WSA we Wrocławiu  większość sędziów oddało głosy na profesora, ale co tam, upolityczniony KRS wskazał na syna sędziego TK . Swój popiera swego.
Inna zagrywka KRS co prawda z 2015 r. to wybranie żony sędziego, wiceprzewodniczącego KRS Raczkowskiego  z grona 94 kandydatów na sędziego Sądu Rejonowego, akurat żony wiceprzewodniczącego KRS.
Otóż emerytowany płk Lichocki został skazany na 4 lata bezwzględnego więzienia, ale od czego są znajomi  i przyjaciele królika z dawnych WSI w tym być może w SN kierowanym przez panią , której trudno żyć za 10 tys. zł. Otóż ten sąd zawiesił wykonywanie kary.
KRS jest bardzo wyrozumiała dla byłych esbeków jak był ot w przypadku Janusza Godynia , który skazywał na więzienie ludzi ówczesnej opozycji, ale człowiek, który już dawno nie powinien być w tym gronie został doceniony przez KRS.
Już tylko tych kilka przykładów świadczy o tym, że z reformą sądownictwa i KRS nie ma co czekać i natychmiast ją wdrożyć.
http://wpolityce.pl/polityka/337222-nasz-news-tak-krs-promuje-swoich-czyli-syn-sedziego-kieresa-lepszy-niz-profesor-prawa-na-stanowisko-sedziego-sadu-administracyjnego-we-wroclawiu
https://wpolityce.pl/polityka/337146-kolejna-kontrowersyjna-decyzja-krs-zona-sedziego-raczkowskiego-wybrana-jednoglosnie-jednomyslnosc-czy-ustawka
https://dorzeczy.pl/kraj/28081/Byly-oficer-WSI-wciaz-na-wolnosci-Dlaczego-Aleksander-L-nie-odsiaduje-wyroku.html
http://wpolityce.pl/polityka/336590-kasta-sedziowska-tkwi-w-glebokiej-komunie-w-mentalnosci-i-zyciorysach-tego-srodowiska-czaja-sie-demony-czas-na-zmiane-pokoleniowa-i-nowe-reguly?strona=1
 
5
5 (1)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>