Z KPN Do KODu

 |  Written by Pyzolina  |  1

11 lutego lubelski Komitet Obrony Demokracji wybierze swoje władze. Jeszcze nie jest pewne, czy w wyborach wystartuje koordynator regionalny Komitetu Bartosz Sierpniowski.

Wiadomo natomiast, że o fotel lidera będzie walczyć Krzysztof Kamiński i z tego, co mówią nam działacze KOD, ma duże szanse na zwycięstwo.

Politycznego doświadczenia 59-letniemu Kamińskiemu nie sposób odmówić. Od 1991 przez dekadę był posłem ( najpierw Konfederacji Polski Niepodległej, a potem AWS).

http://plus.polskatimes.pl/wiadomosci/polityka/a/kaminski-wraca-z-kod,11...


ILUSTRACJA Z:http://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2016/2016-12/3e5cb9294035bce...
hUN
 

5
5 (1)

1 Comments

Obrazek użytkownika Dixi

Dixi
Wcale mnie to nie dziwi, Pyzolku!
KPN to była dziiiwna organizacja.
Szeregowi członkowie mieli, jak mniemam, najlepsze intencje, ale "wierchuszka"...
Dość powiedzeć, że jej Wódz nie wyplątał sie do dziś z problemów.... hmmm... lustracyjnych, jego zięć (i "następny po Wodzu") zachowywał się bardziej niż dziwnie (a ewidentnie sprzedał się za "gadzety", co nie dziwi, zważywszy, że teść też dostawał w prezencie od SB zapalniczki Zippo), "oficerowie" weszli w bardzo dziiiiiwne interesiki na Wschodzie, po czym... wszyscy wzajemnie oskarżają się o agenturalność, a posłem na sejm (zanim KPN padł, bo Wódz miał, wzmiankowane już "problemy lustracyjne", a Zięć zwiał do AWS-u) był osławiony Ryszard Opara (założyciel, na spółkę z gen. Wileckim, portalu Nowy Ekran - próbujacego, nota bene, startować w wyborach).
Osobnym tematem jest piegowate jajo Słomka...
"Bohaterscy" KPN-owcy dostali od śp. Lecha Kaczńskiego wysokie odznaczenia, a po Smoleńsku... pluli na jego pamięć publicznie.
 
--------------------------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Więcej notek tego samego Autora:

=>>