Z muzułmańskimi emigrantami to tak jak z zabawą w rosyjską ruletkę.

 |  Written by Andy51  |  0
Gwoli przypomnienia  :Rosyjska ruletka –  gra hazardowa polegająca na przyłożeniu lufy rewolweru  do własnej głowy i naciskaniu spustu broni po wcześniejszym zakręceniu obrotowym magazynkiem.
Tak właśnie jest z muzułmańskimi emigrantami, nigdy nie wiadomo tak jak w rosyjskiej ruletce kiedy taki muzułmanin wypali. Jakby wypalił sobie w łeb to jego sprawa, ale celem wyznawców Allacha jest wyprawienie na drugi świat jak najwięcej niewiernych za co w muzułmańskim raju czekać będzie na niego 40 hurys.
Zachodni Europejczycy sami ukręcili na siebie bat tak jak w powiedzeniu Lenina : kapitaliści sprzedadzą nam sznurek , na którym ich później powiesimy.
Rolę takiego Lenina spełnia coś niematerialnego coś co się nazywa poprawnością polityczną. W myśl tej poprawności nie można nazwać muzułmanina terrorystą, podawać koloru skóry, imienia i nazwiska, itp. rzeczy.
W myśl tej poprawności pozwala się na działalność radykalnych mułłów , których działalność doprowadza do tego, że nawet urodzony i wychowany w Europie ciapaty wysadza się w powietrze w imię Allacha.
Mówienie o ciapatych tym kim i czym oni są jest mową nienawiści, a czym są gwałty i akty terrorystyczne muzułmanów?
To są bajki, że muzułmanie się integrują, jeżeli to się nie zmieni , to być może dojdzie do wybuchu nie muzułmanina z pasem szahida, ale wściekłości zwyczajnych ludzi.  


ilustracja z:http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201605/1462629786_02kzas_600.jpg
Hun
 
5
5 (2)

Więcej notek tego samego Autora:

=>>